Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

با رسیدن به روزهای پایانی هفته دولت و علی رغم وعده ها ، خبری از افتتاح قطار شیراز - اصفهان نیست!

وعده‌های بی‌ثمر مسئولان ارشد فارس از چهار سال گذشته تاکنون در مورد راه‌آهن شیراز ـ اصفهان به رویایی بزرگ برای فارسی‌ها تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، پس از افتتاح ناتمام این طرح در اواخر دولت نهم، مسئولان ارشدی در این استان آمدند و هرکدام با روش‌هایی ویژه به جای کار تنها به تیترهای روزنامه‌ای بسنده کردند و افتتاح راه آهن را در زمان‌های مختلف به مردم وعده دادند.
آخرین وعده افتتاح را سرپرست سابق معاون عمرانی استاندار پیشین فارس داد.

عبدالله حسینی یک ماه پیش در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با اقداماتي كه با حضور استاندار فارس در مورد پروژه راه‌آهن شيراز – اصفهان صورت گرفته است، ايستگاه و باقيمانده مسير راه‌آهن شيراز - اصفهان در هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی ادامه داد: استاندار فارس به طور ويژه بر روند اجرايي راه‌آهن شيراز – اصفهان نظارت دارد و به دستور وی هر سه روز، گزارشي از روند اجرايي پروژه تهيه و ارائه مي‌شود.

حسینی در مورد مسير راه‌آهن شيراز – اصفهان در شهر صدرا، بيان داشت: عمده مشكلي كه در مسير راه آهن در شهر صدرا وجود داشت، احداث پل بود كه با تلاش‌هاي مسئولان در حال اتمام است.

معاون هماهنگي امور عمراني استاندار پیشین فارس با بيان اين كه راه‌آهن شيراز - اصفهان از لحاظ فيزيكي پيشرفت بسيار خوبي داشته است، خاطر نشان كرد: با توجه به درخواستي كه از معاون وزير راه و شهرسازي براي سفر به استان فارس داشتيم در هفته آتي با حضور وي روند اجراي اين پروژه بررسي و مسائل مالي نيز مرتفع و در هفته دولت ايستگاه راه‌آهن شيراز – اصفهان در شهر شيراز و مسير باقي‌مانده از اين پروژه افتتاح می‌شود.

اما با رسیدن به روزهای پایانی هفته دولت که از دوم شهریور ماه تا شهادت شهیدان بزرگ رجایی و باهنر ادامه دارد هنوز خبری از افتتاح این طرح نیست.

ای کاش مسئولانی که در فارس آمدند و وعده دادند و رفتند کمی نیز در کارهای خود از این دو شهید بزرگوار درس می‌گرفتند که این چنین مردم را با وعده‌های بی‌ثمر خود منتظر نگذارند.

7 شهریور 90 .

0 نظرات:

خطایی در این ابزارک وجود داشت