Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

توسعه بزرگراه ها ، اولویت اول راه و ترابری فارس

شیراز - خبرگزاری مهر: مدیر کل راه و ترابری استان فارس اولویت اول این اداره کل را توسعه بزرگراه های این استان اعلام کرد.
http://www.jomhourieslami.com/1389/13890316/13890316_17_jomhori_islami_shahrestan_0004_2.jpg به گزارش خبرنگار مهر در شیراز، حیدر نوروزی بعد از ظهر سه شنبه در نشستی خبری گفت: یکی از اولویتهای اصلی راه و ترابری فارس توسعه بزرگراه های استان است که در این راستا عملیات اجرایی یک هزار و250 کیلومتر بزرگراه در این استان آغاز شده است.
وی با بیان اینکه افتتاح این بزرگراه ها به صورت قطعه ای انجام می شود، تصریح کرد: به منظور استفاده مردم از مسیرهای تهیه شده، بزرگراه های استان به صورت قطعه ای افتتاح می شود که در این خصوص محور شیراز به سپیدان به طور یقین در سال جاری به طور کامل به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر کل راه و ترابری فارس ادامه داد: طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته در سال جاری اعتبارات مناسبی به بخش راه های استان اختصاص خواهد یافت که امیدواریم با تحقق این اعتبارت اکثر مسیرهای در حال اجرای استان تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
نوروزی افزود: یکی دیگر از برنامه های این اداره کل در سال جاری بهسازی راه روستایی بالای 50 خانواره است که تا پایان سال 90 این پروژه بزرگ نیز پایان خواهد یافت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت های این اداره کل درایام نوروز نیز گفت: سه پروزه بزرگ در ایام نوروز به بهره برداری رسید که شامل ساماندهی محور دشت ارژن، بخشی از محور کازرون به بوشهر و همچنین مدخلهای ورودی استان بود که با استقبال مسافران نیز مواجه شد.
مدیر کل راه و ترابری فارس ادامه داد: یکی دیگر از فعالیتهای این اداره کل در ایام نوروز نصب تابلوهای خبری در جاده های بود که در این راستا به غیر از پاکسازی تابلوهای قدیمی بیش از 36 هزار تابلو جدید نیز در جاده های استان نصب شد.
نوروزی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص آخرین وضعیت راه آهن شیراز نیز یادآور شد: حدود هفت هزار و 200 نفر در مدت اخیر از طریق قطار از شیراز به دیگر نقاط کشور سفر کرده اند و طبق برنامه ریزیهای صورت گرفته از اول اردیبهشت ماه سال جاری هر روز یک قطار از شیراز مسافران را به تهران و مشهد حمل خواهد کرد.

17 فروردین 90 .

0 نظرات:

خطایی در این ابزارک وجود داشت