Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ابزار نگرانی از وضعیت خطرناک کمربندی جنوب شیراز


شیراز - خبرگزاری مهر: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از وضعیت اسف بار و خطرناک کمربندی جنوب شیراز ابزار نگرانی کرد.


به گزارش خبرگزاری مهر از شیراز، سید احمدرضا دستغیب افزود: قبل از تعطیلات نوروز در مورد وضعیت این کمربندی نکاتی را متذکر شدم و پس از بازدید مجدد هنوز اقدامی صورت نگرفته است.
وی گفت: کمربندی جنوب این شهر فاقد روشنایی،علائم راهنمایی و رانندگی و تدابیر دیگر ایمنی از جمله پلهای عابر پیاده است و عابرین را با مشکلات زیادی از لحاظ امنیتی مواجه کرده است.
عضو کمیسیون تلفیق افزود: این کمربندی در موقعیتی واقع شده که خانه های مسکونی به تعداد زیادی در سمت جنوبی واقع شده که با توجه به عبور وسایط نقلیه سنگین از این مسیر و سرعت بالای آن در جابجایی و دسترسی سکنه به مناطق مرکزی شهر مشکلات امنیتی به وجود آورده است.
دستغیب اظهار داشت: هر چه سریعتر باید متولی اصلی مشخص و مواردی که مربوط به تعهدات وزارت راه و شهرداری است انجام شود همچنین معاونت عمرانی استاندارنیز باید جلسه ای ویژه برای این موضوع تشکیل داده و موضوع را تا حل مشکل پیگیری ویژه کند.
نماینده شیراز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از توجه ویژه شهرداری به ورودیهای شیراز در ایام تعطیلات نوروز و ساماندهی آن گفت: با توجه به تذکرهای مکرر درخواست دارم در مدت یک ماه این قسمت کمربندی نیز تعیین تکلیف و ساماندهی شود و درصورت نیاز آماده پیگیری ویژه و حل مشکل در مرکز هستم.

16 فرودین 90 .

1 نظرات:

ناشناس گفت...

باز هم آقای دستغیب ........

ایشون واقعا در مساله رسیدگی به امور شیراز نسبتا خوب عمل میکنند و واقعا سر حرف خود هستند.