Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

پس از مصاحبه صبح امروز با خبرنگاران ، قاسمي از فرمانداري شيراز رفت


فرماندار جديد شيراز معرفي شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه فارس و بنا بر اعلام روابط عمومي استانداري فارس با توجه به اعلام پايان ماموريت حسين قاسمي از سوي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با حكم استاندار فارس محمد بذر افشان به عنوان سرپرست فرمانداري شهرستان شيراز منصوب شد.

بنا بر اين گزارش در حكم دكتر روح الله احمد زاده خطاب به سرپرست فرمانداري شيراز آمده است: نظر به مراتب تعهد و تخصص؛ جنابعالي را كه از مديران متعهد و پر تلاش هستيد به عنوان سرپرست فرمانداري شيراز منصوب مي نمايم.
اميد است در ظل عنايات حضرت ولي عصر(عج) وفق منويات مقام عظماي ولايت مويد و موفق باشيد. استاندار فارس همچنين از تلاش ها و خدمات حسين قاسمي در مدت تصدي مسئوليت تشكر كرده است.
سرپرست فرمانداري شيراز پيش از اين مدير كل امور اجتماعي استانداري فارس بوده است.معاون فرماندار ني ريز؛ مشاور فرماندار خنج؛ معاون فرهنگي كميته امداد امام خميني (ره)و فرمانده پايگاه مقاومت اباصالح المهدي (عج)از جمله سوابق كاري و اجرايي نامبرده مي باشد.

بذر افشان دو سال پياپي به عنوان مدير نمونه استاني و كشوري شناخته شده است.
همچنين دوره دكتراي تخصصي جامعه شناسي (phd)؛تدريس  در دانشگاه؛تاليف مقالات متعدد علمي-پژوهشي و يك جلد كتاب با عنوان "جامعه شناسي توسعه با تاكيد بر توسعه پايدار" از جمله سوابق علمي وي مي باشد.
به گزارش ايسنا فرماندار شيراز در حالي از سمت خود بركنار شد كه صبح امروز برنامه هاي خود را براي مبارزه با مفاسد اقتصادي در سال جديد اعلام كرده بود.
حسين قاسمي 29 ارديبهشت 89 به عنوان فرماندار شيراز معرفي شد . پيش از او ابراهيم عزيزي فرماندار شيراز بود.

4 نظرات:

mohamad گفت...

hala in yeki adame dorosti hast ya mesel tarz tafakoe 10gharn pish ro dare aya mishe be in omidvar bod

امین گفت...

والا چی بگم محمد جان ، این آقا هم که مشخصه تو چه جاهایی کار کرده! خدا رحم کنه!

ناشناس گفت...

حیف از این بزرگ مرد. واقعا مسئله زمینخواری در شیراز بسیار مافیایی شده و از آقازاده ها گذشته به خود آقایان هم سرایت کرده. مرگ بر غارتگر بیت المال

امین گفت...

درود!مرگ بر غارتگر ، ولی چرا قاسمی اسم زمین خوارها رو معرفی نکرد؟چرا نامی از حائری نبرد در حالیکه حتی جعفر قادری هم گفته بود که حائری تو زمین خواری دست داره و طرح باغشهرهای اون بود که کلی از مردم رو بدبخت کرد؟

چرا هیچگاه اسناد تقلب و تبانی آقای محمدپور رو نکرد؟

چرا فقط حرف زد و هیچگاه دلیلی برای مردم ارائه نکرد بصورت مستند تا من نوعی خوشم بیاد و طرفدارش بشم؟؟؟

گیر دادن خیلی آسون هست ، اما باید مستند باشه.همه ی ما با غارت مخالفیم و قاسمی هم اگر واقعا درباره زمین خواری حرفی داشت ( که بنظرم داشت و نذاشتن که بزنه ) باید پشتش به مردم گرم می بود و حرفاشو میزد و از کسی هم نمی ترسید.

خطایی در این ابزارک وجود داشت