Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

باد به پرچم فجـــر نمی وزد! کلانتری از فجر برکنار شد / حال زار ورزش شیراز

حال زار ورزش شیراز! 
http://www.bornanews.ir/Image/News/2011/9/75454_634511640824002192_l.jpgدرنشست عصر امروز هیئت مدیره باشگاه فجرسپاسی تصمیم به قطع همکاری با کلانتری گرفته شد. در این جلسه که از ساعت 16آغاز شده بود پس از بررسی همه راهکارهای موجود به این جمع بندی رسیدند که باید در کادرفنی تغییراتی ایجاد گردد.

به همین دلیل مراتب عزل همکاری با علی اصغر کلانتری قطعی شد اما اعلام رسمی آن به فردا موکول گردید. با برکناری کلانتری ، انتخاب جانشین وی در دستور کار قرار گرفت که نهایتا 5گزینه مدنظر قرار گرفتند.

غلامحسین پیروانی، حمید درخشان، مهدی تارتار، محمود یاوری ومایلی کهن نفراتی هستند که قرار است در جلسه فردا که ساعت 8صبح در محل دفتر رییس هیئت مدیره باشگاه ( سردار غیب پرور) برگزار می شود یکی از بین آنها انتخاب ومذاکرات لازم با وی صورت بگیرد. غلامحسین پیروانی در مذاکرات اولیه اعلام کرده که حاضر نیست به این تیم بپیوندد وبه تعهدش با آبادانی ها پایبند است.

درخشان از سوی سازمان لیگ با مشکلاتی روبرو است و گفته می شود تنها مجوز فعالیت در شاهین بوشهر را داشته است. باید دید از بین گزینه های موجود کدام یک معرفی می شوند.

پس از دینورزاده وسنجری، کلانتری سومین سرمربی صعود کرده از دسته اول به لیگ برتر است که جایگاه خود را از دست می دهد.

_________________________________________________________________________
متاسفانه روزهای خوب فجر در انتهای فصل گذشته ادامه پیدا نکرد ، پس از پیروزی باشکوه مقابل بندریها در پلی آف لیگ یک ، همه ی مسئولان بازهم بادی به قب قب انداخته و وعده های دروغین در حمایت از ورزشکاران و تیم های ورزشی فارس و شیراز ، بخصوص فجر لیگ برتری شده دادند! اما چه کسی بود که نداند که تمامی این ها وعده ی سرخرمنی بیش نیست و همانند بازی که برق شد ، فجر نیز به بازی گرفته شد و باز هم روز از نو روزی از نو ... سپاهی که با پوشش قراردادن تراکتوری حمایت مالی آن اقدام به جذب مربی و بازیکنان میلیاردی و درکنار بازیکنان سرباز کرد ، چرا هیچگاه چنین اقدامی را برای تیم فجر نکرد؟ چرا همیشه تیمهای شیرازی باید با بدبختی و نکبت روبرو باشند!؟ جملات و کملات تند می شوند ، اما از سر دلسوزی است ... این شیراز هست ، شهری که کسی دلسوز آن نیست ... ورزش آن متولی خاصی ندارد ، هرکسی ساز خود را میزند ، ورزشگاهش به اثر باستانی تبدیل شده!!! بودجه ی دهکده ی المپیکش را ، مدیر اصفهانی استان فارس خرج جای دیگری می کند ، ورزشگاه 6000 هزار نفریش هنوز حتی طرحش آماده نیست ، از پیست دوچرخه سواری ، دومیدانی و خانه ی کشتی هم چیزی نگوییم بهتر است. بسکتبال شیراز که با نام پگاه شیراز تا یک قدمی قهرمانی نیز پیش رفت ، اکنون هرسال با یک نام و آن هم با لطف فدارسیون و درحالیکه سال قبل به دسته ی پایین تر سقوط کرده است در لیگ برتر بسیار ضعیف ظاهر می شود و همان دو سه بازیکن خوب خود را در تیم های دیگر می بیند. فوتسال شیراز هم در حالیکه میرفت با قدرتنمایی صدرا و حضور ارژن و بنیاد مسکن به قطب فوتسال کشور تبدیل شود ، به یکباره صدرا با نام گیتی پسند به اصفهان می رود ، بنیادمسکن بطرز عجیب از صعود به لیگ برتر بازمیماند و ارژن هم برای ماندن بزای میکند! در والیبال ، هندبال ، کشتی ، واترپولو و دیگر لیگهای هم شیراز هیچگاه یا نماینده ای نداشته یا نماینده ای بسیار ضعیف داشته است . مسئولان گرامی بالاخره روزی فرا می رسد که می بایست در برابر خلق خدا پاسخگو خیانتهای خود به مردم شیراز و فارس باشید!

5 آذر 90 .

0 نظرات: