Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

تصادف شدید در زیرگذر زند 6 کشته و 1 مجروح برجای گذاشت

برخورد شدید چند خودرو سواری در زیر گذر زند چند مصدوم و کشته را در اثر آتش سوزی خودروها در پی داشت.

پس از گذشت چندین سال هنوز علت ساخت این زیرگذر بر کسی روشن نشده است! زیرگذری که باعث از بین رفتن رونق بازار وکیل شد و تنها ثمره ی آن آلودگی بسیار زیاد و تصادفهای مختلفی بود که زیانهای مالی و جانی زیادی بجا گذاشته است.

4 نظرات:

mohamad گفت...

یادم چند مدت پیش یک مقاله خوندم در مورد بزرگترین و طولانی ترین و الوده ترین زیرگذر ایران که منظورش همین زیرگذر بود

جابر گفت...

زماني كه اين زيرگدر ساخته شد گفتند كه بزرگترين زيرگذر ايران رو ساختيم
اما بعد از اون كسي به اين صداها گوش نداد كه اي بابا مگه زيرگدر به اين بزرگي نبايد مانع وسط داشته باشه تا ضريب ايمني به حد اقل استاندارد برسه؟
اگه غرض كندن زمين بود كه به حمدالله حاصل شد
ديگه جون مردم چرا بايد ناديده گرفته بشه؟

ناشناس گفت...

مملکت گل و سنبل همینه.....کجاش به جون مردم اهمیت دادن که این بار آخرش باشه؟
چه برسه یه شیراز ما که هیچ وقت عملا نه برای آبادانیش تلاش شد نه برای آسایش مردمش و نه جون اونها.به لطف عزیزان بی مستولیتی که سردمدار امور شیراز هستند.مهد تمدن ایران........خودتون با این وضعیت فعلی شیراز خندتون نمیگیره ؟بیش از این میترسم انتقاد کنم.اما دلم بینهایت پره.

smjh گفت...

به نظر من کم لطفی هست این زیر گذر خیلی از لحاظ ترافیکی لازمه اینکه فرهنگ رانندگی ما مشکل داره ربطی به کاربرد تونل نداره ایمنی این تونلها در همه دنیا فقط با محدودیت سرعت ایجاد میشه که متاسفانه در ایران فایده ای نداره!! همهمترین عیب این زیر گذر اون دودکشهای مزخرف هست که جلوی مجموعه زندیه هست و نما رو خراب کرده که یه معمار یا گرافیست خوب میتونه از اوندا المانهای زیبایی درست کنه که اینقدر چشم آزار نباشن.