Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

وعده ی جدید وزیر ورزش : افتتاح ورزشگاه میانرود در سال آینده!؟!؟


وزیر ورزش و جوانان گفت: اتمام ورزشگاه میانرود کار بزرگی است زیرا بخش عمده ای از کار باقی مانده است، اما به افتخار مردم استان فارس کار را تلاش می کنیم تا سال آینده به پایان برسانیم.
http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/47135310.jpgبه گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، محمد عباسی امشب در حاشیه مراسم افتتاحیه بازی های جهانی توآ در شیراز با اشاره به دیدارش با استاندار فارس افزود: ظرفیت ورزش در استان فارس ظرفیت بالایی است، البته ظرفیت پهلوانی هم بسیار عالی است.
وی گفت: در این چندسال زیرساخت ها خوب تعریف شده اما تمام نشده، ما تلاش می کنیم که این زیرساخت ها که یکی از آنها ورزشگاه میانرود است ایجاد شود.
عباسی تصریح کرد: کار اتمام ورزشگاه میانرود بسیار بزرگ است، یک پروژه ای است که 14، 15 سال باقی مانده، سازمان تجهیز هم به تنهایی نمی تواند بنابراین وزارت ورزش و جوانان باید کمک کند استاندار هم کمک کند تا کار به سرانجام برسد و سال آینده مردم فارس از آن استفاده کنند.
وزیر ورزش و جوانان در خصوص سالن شش هزار نفری مصوب سفر مقام معظم رهبری نیز با تاکید براینکه ایجاد و اتمام تمام مصوبات در حوزه ورزش ضروری و لازم است، گفت: حدود 160 یا 170 پروژه وجود دارد که باید به سرانجام برسد، اما
ظرفیت ورزشی فارس بالا است، ظرفیت پهلوانی هم خوشبختانه بالا و عالی، در این چند سال زیرساخت ها خوب تعریف شد اما تمام نشد، همه اینها حساب و کتاب بودجه ای دارد، ما هم در این مدت که آمده ایم قرار شد چند کار اساسی انجام دهیم که یکی از آنها ورزشگاه میانرود شیراز است، بقیه پروژه ها هم انشا الله به سرانجام خواهد رسید.
وی در خصوص افزایش اعتبارات وزارت ورزش و به تبع آن سازمان ورزش و جوانان فارس، گفت: دلم می خواهد این اعتبارات چند برابر شود، همت همه را می خواهد، ما تلاش خود را انجام می دهیم، انشاالله مجلس هم همکاری کرده و اعتبارات سال آینده افزایش می یابد تا فارس نیز از این نظر سهم مناسب تری داشته باشد.
عباسی تصریح کرد: مدیر کل سازمان ورزش و جوانان فارس مورد حمایت قاطع من قرار دارد و همه باید در مسیر ثبات مدیریتی کمک کنند تا مدیر بتواند ظرفیت ها را گسترش و توسعه دهد.
به گزارش ایسنا، اولین دوره مسابقات جهانی توآ امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان، نمایندگان فارس در مجلس، پیشکسوتان ورزش های رزمی، مسوولان فدراسیون های داخلی و خارجی و جمع کثیری از علاقه مندان به ورزش های رزمی و بومی در سالن شهید دستغیب شیراز افتتاح شد.
این دوره از مسابقات با حضور حدود 400 ورزشکار و همراه از 40 کشور جهان در شیراز برگزار می شود.
18 آبان 90 .

6 نظرات:

ناشناس گفت...

با سلام هادی هستم و عاشق شیراز ودر مورد ورزشگاه میانرود یه حرفی شنیدم از یکی از معاونین محترم وزیر که میخان این ورزشگاه را بصورت نیمه افتتاح کنن و بیخیال بقیه ش بشن که بزرگترین توهین به مردم شیراز و شیراز هست. لطفا دست به کار شوید و با اس ام اس ایمیل و سایت های خودتون کمک کنید .

ناشناس گفت...

در مورد ورزشگاه 6هزار نفری هم بگم که بودجه را به کرج دادن و خبری هم فعلن نیست

امین گفت...

هادی جان خوشبختانه این خطر برطرف شده! و فاز یک کامل شده و سکوهای روبروی جایگاه در حال ساخت هستند و ایشالا سال آینده بطور کامل و ظرفیت 50 هزار نفر افتتاح بشه

دوست عزیز ورزشگاه 6 هزار نفری بودجش سر جاشه و مصوبه و ایشالا تا انتهای امسال شروع به ساخت میشه

ناشناس گفت...

دوست عزیز سلام .امیدوارم مطالبی هم از چگونگی طراحی و ساخت دهکده المپیک بنویسید و دنبال اجرایی شدن اون باشید .بخدا دارن تو شهرهای دیگه زیباترین ورزشگاه ها رو میسازن. مثلا تبریز دارن دهکده المپیک تمام میشه و مسیولین فارس اندر خم یک کوچه اند. لطفا پیست دوچرخه سواری تبریز را ببینید. چرا ما نباید داشته باشیم تا با وجودامکانات قهرمان پروری کنیم؟ چرا خانه کشتی نداریم یا اینکه ورزشگاه 6000 نفری برای ما تصویب میشه و چرا 10000 نفری نباشه که واسه 15 سال دیگه هم خوب باشه؟

امین گفت...

دوست عزیز فعلا خبری از این دهکده المپیک نیست! اون پیست هم مختص تبریز نیست و در اهوازو رشت و مشهد و دیگر شهرها هم افتتاح شده ... متاسفانه مدیریت های قبلی خیلی به شیراز ضربه زدن و خیانت کردن که در راس اونها خدابخش مدی اصفهانی تربیت بدنی شیراز بود! ایشالا هم مجموعه میانرود کامل شه و هم دهده المپیک شیراز که دو مجموعه جدا هستند

ناشناس گفت...

دوستان چرا کسی از ساخت دهکده المپیک حرفی نمیزنه .ایا باز هم باید شیراز اخرین شهر باشه؟