Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

افتتاح اولین سینمای آبی کشور در شیراز+تصاویر

اولین سینمای آبی کشور در دریاچه مصنوعی پارک آزادی شیراز افتتاح شد.
شهردار شیراز دوشنبه شب در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این سینما برای اولین بار در کشور با استفاده از توانایی های داخلی جوانان شیرازی راه اندازی شده است.
علیرضا پاک فطرت ادامه داد: راه اندازی این سینما کمتر از دو ماه به طول انجامید و هزینه ای بالغ بر 60 میلیون تومان نیز دربر داشته که اگر هزینه دریاچه را نیز محاسبه کنیم راه اندازی این مجموعه بالغ بر 100 میلیون تومان هزینه داشته است.
وی با بیان اینکه استفاده کردن از این مجموعه برای تمام شهروندان رایگان است، تاکید کرد: شهرداری شیراز طی چندین ماه گذشته اقدام به برنامه ریزیهای مختلفی در راستای شاد کردن مردم شیراز کرده که در این میان استفاده از این سینمای آبی برای تمام شهروندان به صورت رایگان انجام می شود.
شهردار شیراز با اشاره به ادامه این روند تصریح کرد: چنانچه این سینما با استقبال مردم شیراز مواجه شود دومین سینمای آبی شیراز را در باغ جنت راه اندازی خواهیم کرد تا مردم مناطق مختلف بتوانند از این تکنولوژی استفاده کنند.
پاک فطرت ادامه داد: این سینما قابلیت پخش تمامی فیلمهای سینمایی، تلویزیونی را دارد و حتی می توانیم در مراسم مختلف برنامه های کودک سیما را به صورت مستقیم برای علاقه مندان پخش کنیم.
وی یادآور شد: برنامه های مختلف دیگر نیز توسط شهرداری شیراز به زودی به مردم ارائه خواهد شد.

همانگونه که درپستهای قبلم هم اشاره شد ، شهرداری شیراز پروژه های جدید و زیادی را در زمینه زیباسازی شروع کرده است که سنمای آبی نیز یکی از این پروژه ها می باشد. در ادامه پروژه های قبلی معرفی شده ، سایر پروژه ها طی روزهای آینده معرفی خواهند شد.

28 تیر 90 .

1 نظرات:

جابر گفت...

بسیار زیباست
جای تشکر از شهرداری محترم رو داره