Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

احداث پاركينگ طبقاتي در فرودگاه شيراز

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري فارس گفت: به منظور گسترش و ساخت ترمينال و پاركينگ طبقاتي فرودگاه بين‌المللي شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز، از ظرفيت بخش خصوصي استفاده مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز به نقل از روابط عمومي استانداري استان فارس، عبدالله حسيني در بازديد از فرودگاه بين‌المللي شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز اظهار داشت: با توجه به حجم پروازهاي خارجي و داخلي متعددي كه در فرودگاه بين‌المللي شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز صورت مي‌گيرد، اين فرودگاه بايد در جايگاهي قرار گيرد كه شايستگي آن را دارد.
وي با بيان اينكه نبايد وقت مديران صرف گرفتن اعتبارات قطره‌چكاني دولتي شود، افزود: با مذاكراتي كه با سرمايه‌گذاران خارجي و داخلي صورت گرفته است، مي‌توان از ظرفيت بخش خصوصي در گسترش و احداث ترمينال و پاركينگ طبقاتي فرودگاه بين‌المللي شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز استفاده كرد.
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري فارس خاطرنشان كرد: بايد شرايط و زمينه‌هاي سرمايه‌گذاري در فرودگاه بين‌المللي شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز مشخص شود تا سرمايه‌گذار بداند در چه قسمت‌هايي و به چه طريق مي‌تواند سرمايه‌گذاري كند و مبحث توجيه اقتصادي در اين زمينه نيز روشن باشد.

حسيني تصريح كرد: استانداري فارس آمادگي هرگونه همكاري در هدايت و ترغيب سرمايه‌گذاران را براي گسترش و احداث ترمينال و پاركينگ طبقاتي در فرودگاه بين‌المللي شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز را دارد.
به زودي عمليات احداث ساختمان پليس فرودگاه بين‌المللي شهيد آيت‌الله دستغيب شيراز با زيربناي يك‌هزار و 400 مترمربع با اعتباري بالغ بر 16 ميليارد ريال آغاز و همچنين با مشاركت بخش خصوصي طرح احداث ترمينال و پاركينگ طبقاتي جديد اين فرودگاه با اعتباري بالغ بر 30 ميليارد ريال اجرا مي‌شود
.

3 مرداد 90 .

5 نظرات:

ناشناس گفت...

گسترش فرودگاه شیراز کار بسیار خوبی هست ولی باید تمام ساخت و سازها از همین الان تحت نظارت شدید و مطابق با استانداردهای معماری اصیل فارس و شایسته نام شهر اقا احمدبن موسی باشد. تابان

ناشناس گفت...

توسعه فرودگاه شیراز کمک به ساخت میهن و قدمی دیگر از کارگاه سازندگی این روزهای فارس عزیز است. کاش سالن خارجی فرودگاه شیراز هم با الهام از معماری اصیل و زیبای فارس گسترش یابد و در شان نام فارس ساخته شود.
رضا

ناشناس گفت...

در جواب اقای جهرمی استاندار سابق :
ساخت فرودگاه جهرم و اصولا چنین رویا پردازی هائی نه تنها زیان اور هستند بلکه دولت همیشه باید پول تزریق کند تا ادامه حیات دهند که در کشور شاهد تعداد زیادی از این قبیل هستیم و به نظر من باید جاده شیراز جهرم اتوبان شود تا از فرودگاه شیراز استفاده کنند و دولت هم ضرر و زیان نبیند. و این پول برای گاز رسانی و رفع محرومیت به روستاهای محرومی که جهرمی ها طی سالیان انها را از یاد برده اند صرف شود.و خیلی پروژه های فرهنگی دیگر.

ناشناس گفت...

در جواب استاندار سابق خاین فارس : / درست است که با تصمیمات نادرست ان زمان باند فرودگاهی نامتناسب با ظرفیت شهری که جمعیت ان حتی به 50هزار نفر نمی رسید ساخته شد و این در حالی بود که اگر شرایط و حال و هوای ان روزگار شهرستان جهرم را در نظر بگیریم به راحتی می توان فهمید این کار تنها از سر رفع تکلیف و اینکه مسئولان انزمان استانداری فارس ( که عمدتا جهرمی بودند و شما می دانید ان زمان مصادف با سازندگی استان هایی چون خراسان/ اصفهان/ اذربایجان/ تهران و... همراه بود ولی فارس از بی لیاقتی انها در رنج بود.) به مردم جهرم عرض ارادتی نشان دهند بود. چنانچه ان موقع شهرهای این شهرستان مانند خفر / سیمکان و ... و روستاهای انها از جمله محروم ترین های کشور بودند چتانچه الان نیز شهرهای این شهرستان حال و هوای روستاهای محروم را دارند. ولی باز هم مسئولان جهرم با خودخواهی فقط به فکر امار خود بودند. همگان می دانند که جهرمی ها برای اماده کردن ذهن کشور برای ..... و بعد از بودجه خود برای این قبیل کارها استفاده کند نه اینکه بودجه فارس را حیف و میل نماید. مردم فارس دیگر چنین اجازه ای نخواهد داد تا بودجه فارس صرف ایده های نابخردانه ,و این رویاپردازی ها شود. اگر واقعا فرض بر این باشد پولی می خواهد صرف این کار شود باید صرف محرومیت زدایی از شهرستان و مبارزه با خشکسالی شود و ابتدا گازرسانی به روستاهای جهرم صورت پذیرد. روستاهایی که سالها مورد کم لطفی جهرمی ها قرار گرفتند و اکنون از کمترین حق و امکانات زندگی بهره مند هستند. فارس در راه سازندگی است و شما هم عضوی از کارگاه سازندگی برای سرافرازی میهن و فارس عزیز شوید. با سپاس علی

ناشناس گفت...

من هم موافقم/
ساخت فرودگاه جهرم زیان اور هست باید بیشتر به ساخت بزرگراه ها در فارس توجه کنند و جهرمی ها هم برای ساخت فارس ازخود گدشتگی نشان دهند.
هنریک

خطایی در این ابزارک وجود داشت