Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ایجاد سایتی جدید با ایده ای نو توسط گروهی از جوانان خلاق

http://www.ipc.co.ir/UserFiles/16323_team_of_diverse_people_holding_up_connected_pieces_to_a_colorful_puzzle_symbolizing_excellent_teamwork_success_and_link_exchanging%20copy.jpgتجربه ی سایت شیراز1400 که به پوشش اخبار مختلف شهر شیراز در زمینه های مختلف و همچنین پروژه های مختلف اعم ازعمرانی ، تجاری ، مسکونی و ... می پرداخت ، تجربه ای نسبتا موفق ، علی رغم تمام کاستی ها و کمبودهای مختلف بود .

تعدادی از جوانان خلاق تصمیم به شروع کاری جدید ، بصورت ایجاد وبسایتی در قالب خبرگزاری رسمی را دارند که این خبرگزاری در وهله ی اول به پوشش اخبار شیراز ، در وهله ی دوم به پوشش اخبار استان پهناور و زیبای فارس و در وهله ی سوم پوشش اخبار شهرها و استانهای مختلف کشور خواهد پرداخت. در واقع این سایت که فعالیتی کاملا جداگانه از شیراز1400 خواهد داشت ، در ابعادی وسیعتر و صدالبته حرفه ای تر و با ایدههایی نو و جذاب اخبار مختلف در زمینه های گوناگون و هر آنچه مربوط به شیراز ، فارس و کشورمان واقع می شود را پوشش خواهد داد.

انجام چنین کاری نیازمند همکارانی علاقمند ، دارای پشتکار و خلاق می باشد که با تمام وجود و بخاطر علاقه به شهر و دیار خود به پیشرفت ، گسترش و پیشبرد اهداف سایت کمک کنند. بنابراین از تمام دوستان علاقمند در زمینه های مختلف ، از طراحی  سایت گرفته تا پشتیبانی از آن بصورت تامین بخشی از هزینه های سایت از جمله هاست ، فعالیت درقمست های اجتماعی ، فرهنگی و هنری  ، سینما و تلویزیون، عمرانی ، ورزشی ، عکاسی  و ... دعوت به همکاری می شود تا با ایجاد وبسایتی جدید با ایده ای خلاقانه ، قدمی بلند در معرفی هرچه بیشتر شهر تاریخی شیراز برداشته شود.

دوستان علاقمند به همکاری می توانند به shiraz1400@gmail.com ایمیل بزنند یا با شماره 09354468137 تماس بگیرند.

26 تیر 90 .

0 نظرات:

خطایی در این ابزارک وجود داشت