Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

ساخت برج تاریخی شیراز در 33 طبقه

حتما خیلی از دوستان که از بلوار چمران رد شدن متوجه گود برداری عظیمی در کنار هتل بزرگ چمران شدند.به نظر میرسه که این گودبرداری مربوط به برج تاریخی شیراز هست که در جلسه امروز شورای اسلامی دکتر معمار ضیا از ساخت این برج در بلوار چمران شیراز خبر داد که با توجه به شرایط این برج میتوان گفت بهترین مکان برای ساخت این برج انتخاب شده است.

برج تاریخی شیراز در 33 طبقه و 110 متر ارتفاع
دکتر معمار ضیا طراح پروژه برج تاریخی شیراز درباره این پروژه گفت : طراحی این پروژه با الهام از باغ های ایرانی صورت گرفته و در آن 7 دوره تاریخی ایران شامل باغ های پارتی ، باغ ساسانی ، باغ اسلامی و ... دیده شده است. وی تصریح کرد : البته در این مجموعه از آثار اصلی تاریخی استفاده نمی شود و هر آنچه که در معرض دید بینندگان است کپی آثار است.البته نمایش آثار تاریخی گذشته ایران را نیز در این پروژه در نظر گرفته ایم.
سید محسن معین عضو دیگر شورا در خصوص طراحی این پروژه گفت : طراحی این برج در مجموعه ای به مساحت 20 هکتار در حد فاصل پل چمران تا معالی آباد و زیر بنای این برج در 16 هزار متر مربع و با ارتفاع 110 متر در 33 طبقه دیده شده است.وی ادامه داد سرمایه اولیه برای احداث این برج 100 میلیارد تومان است. و سرمایه گذاران می توانند در این برج سرمایه گذاری کنند.


محل اجرای پروژه :

نوشته شده توسط امین در روز دوشنبه ، 19 بهمن 1388 ، ساعت 11:53 .

6 نظرات:

امین گفت...

سلام.من همون موقع‌ها که شایعه شده بود هتل چمران 2 قلو هست رفتم از مسئولش پرسیدم خاک برداری بغلش مال چیه گفت مربوط به پارکینگ هتل هست که ساختش بعد از افتتاح هتل شروع میشه.
نمیدونم والا شاید حالا شده برج تاریخی...

ح گفت...

مطلب خوبیه ولی گمانه زنی اول مطلبت رو اگر پاک کنی به نظرم بهتره...مگر این که مطمئن باشی...ضمن این که به نظرم با توجه به مشخصات هتل (مثلا مساحت زمین) و نحوه جذب سرمایه گذار(که تازه دعوت به مشارکت شده و خود این گودبرداری هزینه بردار و اگر شهرداری همچین کاری رو اونجا انجام داده بود با این افرادی که توی شورای شهر هستند بعید بود که تا امروز طرح رو مسکوت بذارند) هنوز ساخت این پروژه و احتمالا جانماییش شروع نشده...

ولی با لاخره اینم یه حدسه...

رحيم گفت...

من ميخوام اونجا سرمايه گذاري كنم .
چه مسخره .
معمولا يك پروژه اول سرمايه گذارش مشخص ميشه بعد كار شروع ميشه . اينا اومدن چند متر زمين رو كندن حالا ميگن هر كي ميخواد بياد سرمايشو بريزه توش.
اون طرح هايي كه تو تبريز يا شيراز سرمايه گزارشم معلومه و قربون صدقه اينو اونو ميره كه بزارن طرحشو اجرا كنه با پول خودش 1000 تا سنگ ميندازن جلوش . چه برسه به اين يكي كه تازه سرمايه گزارش معلوم نيست.

اي واي به حال هر دوي ماااااا/

http://www.babajoonshirazi.blogfa.com/ گفت...

سلام
عکس هوایی جالب بود
اگر گاه به گاه عکسهای هوایی از نقاط مختلف شیراز با این فاصله یا کمی نزدیکتر ارائه کنی جالبه

مدیر وبلاگ گفت...

قابل توجه رحیم عزیز از تبریز.سرمایه گذاری پروژه انجام شده و تنها عنوان شده اگر کسی تمایل به همکاری داره ایراد و مانعی وجود نداره...

ناشناس گفت...

ساخته که نشد متحجرین جلوی برج سازی در شیراز رو گرفتن