Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

صحبتهای جالب نماینده شیراز ...

معمولا وظیفه نمایندگان هر شهر و منطقه ای در مجلس ، پیگیری حقوق از دست رفته استان  شهر مطبوع خود در مجلس ، دولت و سایر ارگان ها می باشد. اما از آنجا که همه چی در استان فارس و شهر شیراز کاملا برعکس هست نمایندگان شیراز وقتی از موضوعی باخبر می شوند که کار از کار گذشته و کاری نمیشه کرد و همانند شهروندی معمولی ، تاسف میخورند و می گویند که چرا اینجوری شد!؟!؟! و هنوز هم کسی نیست که به این نمایندگان محترم بفرماید که فرق شما با شهروندان معمولی چیست؟
داستان انتقال معاونتهای مختلف سازمان میراث فرهنگی به پایان رسید و معاونتها منتقل شدند تازه نمایندگان محترم یادشان افتاده که اعتراض کنند و اظهار امیدواری کنند که وعده ی مسوولین برای انتقال معاونت حفظ آثار تاریخی به شیراز تو خالی نباشد!!!

اما در جدیدترین اظهار نظر آقای ذوالانوار نماینده شیراز در مجلس شیراز کلی از همه چیز گلایه کردند و گفتند چرا مدیران استان از پیمانکاران بومی استفاده نمیکنند و چرا مدیران بانکها منابع استانی رو به دیگر استانها منتقل میکنند.به به !!! چه حرفهای زیبایی ! خیلی وقتها تو تاکسی و یا اتوبوس هم از این حرفها زیاد می شنوم !!! خب نماینده مردم هم مردمی هست و باید حرف دل مردم رو بزنه. پیگیری هم بماند برای بعد ....

این هم مشروح سخنان آقای ذوالانوار در جمع رسانه های گروهی ...اینکه چرا قبل از ثبت قرارداد روی مجری پروژه آزادراه شیراز - اصفهان سختگیری نشد تا از پیمانکاران بومی استفاده شود ، چرا بر روی مدیران بانکها نظارت نیست تا منابع رو به دیگر استانها ندهند و چندین و چند چرا دیگر ...
 قضاوت با خودتان ...نماينده شيراز در مجلس خواستاربکارگيري نيروهاي بومي درطرح هاي عمراني فارس شد
نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي خواستار توجه و بکار گيري امکانات و نيروهاي بومي در زمينه اجراي طرح هاي عمراني استان فارس شد.

سيدحسين ذوالانوارشامگاه چهارشنبه درجمع برخي مديران و صنعتگران فارس درشيراز افزود:‌ وزارت راه و ترابري قصد دارد احداث آزاد راه شيراز- اصفهان را به پيمانکاران غير بومي بسپارد که ما ازاين موضوع گله منديم.
به گزارش ايرنا وي ادامه داد: تعدادي از مديران استان فارس اين موضوع برايشان علي السويه است و شايد تمايل دارند اين پروژه به ديگران واگذار شود که از آنان هم گله مند هستيم.
وي اظهار داشت:‌ واردات تراورس بتوني مترو شيراز و تيرهاي بتوني خيابان قصردشت شيراز خارج از استان فارس، مايه تاسف است.
ذوالانوار ادامه داد:‌ متاسفانه از 12 فاز منطقه پارس جنوبي،مشارکت در حتي يک فاز هم نصيب بخش توانمند صنعت نفت و گاز استان فارس نشده است.
وي بيان داشت: حتي صنعت الکترونيک که همواره در اين استان به عنوان يک صنعت تميز و متکي به فکر مطرح بوده است هم اکنون وضعيت خوبي ندارد.
نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: وضعيت صنايع مخابراتي راه دور ايران به دليل اجرا نشدن مصوبه دولت مبني بر الزام چهار وزارتخانه به واگذاري 50 ميليارد تومان از سفارش هاي خود به اين کارخانه با پيش پرداخت 25 درصد، خوب نيست.
ذوالانوار گفت:‌يکي از بانک ها خود را مالک يکي از بزرگترين کارخانه هاي کمپرسور سازي کشور در شيراز مي داند اما آن را مهر و موم کرده و حتي حاضر به واگذاري آن نيست.
وي ادامه داد: بخش عمده اي از اين مشکلات ناشي از پذيرفتن افراد غير بومي است که تسهيلات زيادي را از بانک هاي استان گرفته اند اما بيشتر آن را در جاهاي ديگر سرمايه گذاري مي کنند.

نوشته شده توسط امین در روز شنبه ، 12 تیر 1389 ، ساعت 10:43 .

6 نظرات:

امین : شیراز ملودی گفت...

دیگه داره گریم میگیره!
شاه من کجایی که ببینی با نور چشمت چیکار کردن :-(

رضا گفت...

امین جان نصف حرف های این آقا چرت و بی معنی هست....اولا که کی میگه شیراز در پارس جنوبی مشارکت نکرده...؟؟ یه سر برو توی سایت pidec که یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی نفت و گاز خاورمیانه هست که شیرازی هم هست و خودت ببین....دوم لازم نیست استان دخالتی بکنه...اگه یه زحمت به خودت بدی و پاشی بری اونجا میبینی نصف کارمندها و کارگرها به لهجه شیرین شیرازی و فارسی صحبت می کنن....
الان وقت ندارم...میام بقیه اش رو بعد میگم...

mojtaba گفت...

بچه ها در مورد نمايشگاه عروس ايراني تو خبرها اومده بعلت شكايت شهروندان يك روز زودتر از موعد تمومش كردن.
چون ورود آقايون به اون سالن ممنوع بود نشد ديد بزنيم ببينيم چه خبره ولي مثل اينكه خانمهاي مزون حسابي گرد و خاك كرده بودن.

ح گفت...

از اونجایی که مسئولان ما برخواسته از دل مردم هستند (؟) پس همرتنگ مردم هم هستند...یعنی هر چی می گن همون حرف مردممونه...هر اری هم می کنن همون کاریه که مردم می کنن...هر کاریم که نمی کنن همینجور!

بعضی از مسئولان - این بنده خدا رو نمی دونم - برای اینکه همیشه تو دل مردم جا داشته باشن حرفای مردمی (!) می زنن...مثلا کی کوچه رو کنده؟...یا کی نون رو گرون کرده؟!...یا کی فلان کار رو کرده؟!...در حالی که اگر دنبال کنی می بینی یه طرف قضیه خودشونن...امیدوارم یه روزی مردم شهرمون فریب این حرفا رو نخورن و از هر مسئولی که این حرفرو زد بپرسن مگه تو چه کاره ای؟!...اگر مردی جلوش رو بگیر اگرم نیستی یا علی!

afshin گفت...

[گل] تاریخ ایران من هویت منه ,

ایران دفاع از تو نیت منه [گل]


[گل] ** پاینده سرزمینمان ** [گل]

ناشناس گفت...

عزیزانم متاسفانه شیراز چوب جشنهای 2500 ساله و بی کفایتی مدیرانمونو میخوریم چون یک استان کشاورز خیز بوده و تو مسائل شهری خیلی کلاه سرش رفته .