Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

فرصت مناسب و بزرگ برای ارتباط با مدیران شهرداری بصورت مستقیم

دیروز ( 30 تیرماه 89 ) به همراه دوست عزیزم جابر ، بعد از هماهنگی که انجام داده بود به معاونت نظام جامع پیشنهادات شهروندی شهرداری شیراز رفتیم و صحبت مفصلی با مدیر این مجموعه آقای ستایش گر داشتیم ، وبسایت شیراز 1400 رو نشون دادیم و از هدفها ، دغدغه ها و علاقه جمعی از دوستان به شیراز گفتیم.آقای مدیر هم خیلی لذت بردن و قول انواع همکاریها را دادند.
اولین اون برگزاری جشنواره وبلاگهای شهری شیراز بود که جزییات اون اعلام خواهد شد.
دومین اون معرفی ما به آقای کاشانی مدیر جدید روابط عمومی شهرداری شیراز برای مذاکره درباره مباحث مختلف شهری بود که گفتند که بهتر هست بصورت گروهی و با حضور کلیه دوستان علاقمند برگزار بشه. قرار شد هماهنگی صورت بگیره بینمون تا بشه صحبت های خوبی داشت.
دوستانی که میخوان حضور داشته حتما اعلام کنن.اینجور که آقای ستایشگر می گفتند ، آقای کاشانی که چندی پیش بعنوان مدیر جدید روابط عمومی شهرداری شیراز برگزیده شدند ، علاقه بسیاری به مسائل شهری و همکاری با جوانان و انجام کارهای جدید و نو دارند که خود ایشون خیلی امیدوار به همکاری بودند و اظهار کردند که شهرداری برای هر گونه همکاری با ما آمادست و از این حرکت خیلی استقبال می کنه.
نکته مثبت دیگه هم اینکه با صحبت با مدیر روابط عمومی شهرداری امکان حضور در تور شهروندی - عمرانی شهرداری شیراز بصورت گروهی فراهم خواهد شد.

خلاصه اینکه این گوی و این میدان ... دوستانی که دلسوز شهر هستند و میخوان که بطور مسقیم با شهرداری در ازتباط باشند در قسمت نظرات علام کنند یا به shiraz1400@gmail.com اعلام کنند.تا الان 5 نفر از دوستان اعلام آمادگی کردند برای حضور در این جلسه.


31 تیرماه 1389 .