Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

رئيس شوراي شهر شيراز: قطار شیراز - اصفهان و ورزشگاه میانرود جزء آثار باستانی هستند!

http://greensleader2.files.wordpress.com/2010/03/shiraz1.jpgبه گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، علي زحمت‌كش در نطق پيش از دستور خود در دويست و چهارمين جلسه علني شوراي اسلامي شهر شيراز اظهار داشت: بعد از طرح‌هاي نيمه‌تمام از جمله ورزشگاه ميان‌رود قطار شهري شيراز ـ اصفهان جزو آثار باستاني استان فارس به حساب مي‌آيد.
وي بيان داشت: نبايد انتخاب مديران اين استان به گونه‌اي باشد كه سبب شود پله‌هاي ترقي شخصي را طي كرده و سپس اين استان را ترك كنند.

زحمت‌كش تصريح كرد: بايد نمايندگان خوب استان فارس در مجلس شوراي اسلامي با تعامل، مديري را انتخاب كنند كه در سال جهاد اقتصادي اين استان را به جايگاه خودش برساند.
عضو شوراي اسلامي شهر شيراز ابراز داشت: نبايد دودستگي ميان نمايندگان براي انتخاب استاندار باشد و بايد يك استاندار قوي، فارسي و متعلق به مردم انتخاب شود كه در راستاي رشد اين استان گام بردارد.
همچنين يكي ديگر از اعضاي شوراي اسلامي شهر شيراز در نطق پيش از دستور خود گفت: فصل‌الخطاب حل مسائل در كشور مقام معظم رهبري و در استان فارس حضرت آيت‌الله ايماني نماينده ايشان است.
محمد معين ادامه داد: با عنايت كامل به ‌نظرات امام جمعه شيراز و جمع نمايندگان فارس در مجلس شوراي اسلامي در موضوع تعيين استانداري توانمند و باتجربه از دولت كه مشروعيت خود را از سوي مردم اخذ كرده تقاضا مي‌كنيم كه به اين مهم توجه كند.
وي ابراز داشت: توجه داشته باشيم تا شرايطي فراهم نشود كه مردم سرافراز و مفتخر استان فارس به عنوان قلب فرهنگي كشور بيش از اين احساس حقارت كرده و روز به روز شاهد عقب‌گرد توسعه عمراني ديار خود باشند.
عضو شوراي اسلامي شهر شيراز در بخش ديگري از سخنانش خاطرنشان كرد: از رييس كل دادگستري و قضات اين استان كه به تازگي با اعدام چهار نفر شرور و متجاوز به نواميس مردم موجبات رضايت شهروندان را فراهم كردند تشكر و قدرداني مي‌كنيم و اميدواريم در برخورد با مفاسد اقتصادي جدي‌تر برخورد كنند.
در پايان اين جلسه در يك طرح دوفوريتي با 11 رأي 40 ميليون تومان به باشگاه فجر سپاسي براي حضور در ليگ برتر كمك شد. 


در پایان این سئوال را باید پرسید که آقای زحمت کش سهم شما در پیگیری دلیل و رفع این تاخیرها چقدر است؟ 

9 خرداد 90 .

2 نظرات:

patr گفت...

آقا حرف زدن و کندن دادن دم باد که کاری نداره. وقتی رعیس شورای شهر شیراز جز حرف زدن و باید و نباید کار دیگه ای بلد نیس دیگه چه توقعی باید از بقیه داشت
باز جا داره این بیت زیبا رو بگیم
از کرامات شیخ ما چه عجب
شیره رو خورد و گفت شیرینه

Farzadou گفت...

این ریل صاف هم باشه قطار از روش رد نمیشه. نه شنی نه چیزی. okeyve, yeees

خطایی در این ابزارک وجود داشت