Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

... و بازهم بازی با کلمات : افتتاح فاز نخست ورزشگاه بزرگ شيراز تا پايان امسال

http://www.payvand.com/news/09/oct/Shiraz-Azadi-Stadium-construction3.jpgمشخص نیست که معنی فاز اول برای پروژه ای که از شروع ساخت آن 15 سال گذشته چیست! بنظر می رسد که مسوولان برای ورزشگاه بزرگ شیراز ، خوابی همانند نقش جهان اصفهان دیده اند که نصفه و نیمه آن را افتتاح کنند ، بادی به قب قب انداخته و با صحبت از عدالت و منت گذاری این پروژه را هدیه دولت به مردم فهیم فارس معرفی کرده و همانند بزرگراه دولاینه شیراز - اصفهان آن را آرزوی 30 ساله مردم فار س بدانند!!! افتتاج ورزشگاه نصفه و نیمه به چه کار می آید که آقای فرماندار با لبخند از ان سخن می گوید؟؟؟

و این هم صحبت های آقای فرماندار جدید که نشان داد که در دادن وعده وعید چیزی کم از فرماندار قبلی ندارد !

فاز نخست ورزشگاه ميانرود شيراز تا پايان امسال به بهره برداري مي رسد
شيراز- سرپرست فرمانداري شيراز با بيان اينكه ورزشگاه ميانرود شيراز يكي از دغدغه هاي مردم اين شهر و به ويژه جوانان است افزود: بر اساس اعلام مسولان تربيت بدني استان فارس، فاز نخست اين ورزشگاه تا پايان امسال به بهره برداري خواهد رسيد.
فاز نخست ورزشگاه ميانرود شيراز تا پايان امسال به بهره برداري مي رسد
محمد بذر افشان ، شنبه در حاشيه بازديد از ورزشگاه ميانرود شيراز در گفت و گو با ايرنا بيان داشت: فاز نخست اين ورزشگاه شامل سكوها با گنجايش 25 هزار نفر ، زمين چمن و جايگاه ويژه است و اميدواريم تا پايان سال جاري ،شاهد افتتاح آن باشيم .
وي افزود : اين پروژه تا كنون افزون بر 200 ميليارد ريال هز ينه در بر داشته و از سال 85 نيز ساخت اين ورزشگاه شتاب قابل توجه اي داشته است .
بذر افشان بيان داشت : اميد واريم با تحويل ادامه ساخت اين پروژه به استان فارس ،شاهد به بهره برداري رسيدن هر چه زودتر فاز نخست و دوم آن باشيم و بدون ترديد اين استان ، توان به اتمام رساندن اين پروژه ملي را دارد .
او گفت: اميدواريم دولت همچون گذشته با توجه ويژه خود ، دغدغه مردم استان فارس را در اين زمينه بر طرف كند.
بذرافشان، محدود بودن خروجي اين ورزشگاه را يكي از مشكلات آن دانست و گفت: مقرر شده است طي نشستي كه با مسولان تربيت بدني ،سازمان مسكن و شهرداري برگزار خواهد شد براي رفع اين مشكل اقدام شود .
سر پرست تربيت بدني فارس هم در اين بازديد به خبر نگار ايرنا گفت : استان فارس توان تكميل كردن اين پروژه ملي را دارد و در صورتي كه اين پروژه به استان تفويض شود مي توانيم به بهره داري هر چه سريعتر از اين ورزشگاه اميدوار باشيم .
تورج مويد افزود : بر اساس وعده شركت تجهيز و توسعه سازمان تربيت بدني، مقرر شده است فاز نخست اين ورزشگاه تا پايان امسال به بهره برداري برسد .
وي افزود : اميدواريم با تلاش مسولان استان فارس و عنايت رييس جمهوري هر چه زود تر اين ورزشگاه را به مردم فارس كه سال ها در انتظار آن هستند، تحويل دهيم .
عمليات احداث ورزشگاه 50 هزارنفري ميانرود كه در جنوب شهر شيراز قرار داردازسال 75 آغاز شده و مجري اين طرح ملي،شر كت تجهيز و توسعه سازمان تربيت بدني است.

31 اردی بهشت 90 .

7 نظرات:

ناشناس گفت...

سلام

ناشناس گفت...

متاسفم برای مسئولانی که هیچ درکی از اینده نگری ندارند و به کم قانع اند واصولا ادمهای طلبکاری نیستند.اینجا تعریف از مدیریت و مسئولیت یعنی ادامه راه فلان مدیر یا مسئول سابق چه خوب و چه بد.کسانی که از جانب خودشون حرفی برای گفتن ندارند و مدام حرفهای دیگران را تکرار میکنند. و حتی اسم خودشون رو هم بلد نیستند بنویسن بیش از این توقعی نیست.خلاقیت و نو اوری در نزد این جماعت یعنی وعده و وعید دادن.علی

ناشناس گفت...

ورزشگاه نصفه نمیخوایم نمیخوایم

ناشناس گفت...

سلام.در مورد تقاطع های نشاط (باغ صفا) و دروازه قران اخباری دارید که در اختیار من بذارید . ممنون میشم

امین گفت...

دوست عزیز دروازه قرآن ، تقاطع اون در حال طراحی هست و از پل باغ صفا هم اطلاع خاصی ندارم ، آخرین اطلاعات درباره پروژه های مختلف در سایت شهرداری و در قسمت پروژه های هدف 90 در دسترس هست :)

eshiraz.ir

mohamad گفت...

agha hafezie ham to shahre ham zarfiatesh hodode 30000 nafarie che karie varzeshgah ba gonjayeshe kamtar on ham tahe paeene shahr mizanan

امین گفت...

محمدجون بحث سر همین هست دقیقا که میانرودزمانی بعد 20 30 سال افتتاحش ارزش داره که کامل باشه نه نصفه نیمه!