Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

استاندار بعدی فارس كیست؟

http://www.dananews.ir/images/news/2009_03_11__15_19_53_news_thumb3.jpgایسنا :
چندروز پیش دكتر احمدزاده كرمانی درخصوص خبرهای مربوط به رفتنش از فارس با تاكید گفت: بنویسید خبر رفتنم از فارس شایعه است. ما هم نوشتیم اما شایعه نبود و او روانه ساختمان میراث فرهنگی كشور در پایتخت شد. پاسخ این سئوال نه از بعد سیاسی كه برای تعیین تكلیف معادلات ورزشی می‌تواند مهم و با ارزش باشد.

احمدزاده كه در دوران حضورش شاهد مدیریت كوتاه‌مدت گرامی بر ورزش استان بودیم، در پی كنار رفتن آن مدیر جوان، اداره كل تربیت بدنی را بدون مدیر و دارای سرپرست موقت دید. این امر هنوز هم با هدایت تورج موید پابرجاست هرچند در هفته‌های گذشته خبر معرفی سه گزینه برای تصدی این مسئولیت به سازمان تربیت بدنی از زبان احمدزاده شنیده شد و البته بلاتكلیفی سازمان تربیت بدنی هم مزید بر علت گردید تا این ابهام باقی بماند.

از سوی دیگر بحث واگذاری باشگاه برق به همیاری شهرداری‌ها هم با اصرار رییس برق منطقه‌ای فارس و درچارچوب قانون برنامه پنجم توسعه و با موافقت احمدزاده كرمانی كلید خورد كه باید دید تكلیف آن به كجا می‌كشد.

قبلا دهقانان معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس تغییرات مدیری در راس استان را در این مورد بی‌تاثیر داسته و‌ گفته بود: برق منطقه‌ای با استدلال قانونی از تیمداری انصراف داده و بر اساس مقررات نمی‌تواند هزینه‌ای در ورزش حرفه‌ای انجام دهد. همیاری شهرداری‌ها هم برای تملک برق اعلام آمادگی كرده كه هردو مورد با موافقت استاندار مواجه و دستور نهایی آن صادر شده است. او ادامه داد: تامین اعتبار لازم هم صورت گرفته و این كار نهایی است اما باید سیر مراحل اداریاش به انجام برسد.

وی در پاسخ به این سئوال كه در صورت تغییر در مدیریت استان تكلیف این موضوع چه می‌شود هم گفت: متولی این موضوع تربیت بدنی است و مراحل انتقال باشگاه‌ها زیر نظر آنها انجام می‌شود. استانداری در این باب نقشی ندارد و تنها نظر موافق داده، كه كار هم دارد انجام می‌گیرد. انتقال‌دهنده و انتقال‌گیرنده (برق منطقه‌ای و همیاری) كارهای مربوط به خود را انجام داده اند و به زودی این موضوع ثبت نهایی خواهد شد.

برخی اخبار تایید نشده از حضور بهروز مرادی استاندار سابق همدان و مدیرعامل سازمان هدفمندی یارانه‌ها به عنوان جانشین احمدزاده حكایت دارند.

مرادی كه در سال‌های پیشین در كابینه مدیریتی باشگاه فجر سپاسی هم حضور داشت یكی از اصلی‌ترین عوامل انتقال پاس به همدان بود.

علاقمندی او به فوتبال و ورزش بر كسی پوشیده نیست و شاید حضور او معادلات جدیدی در این حوزه ترسیم كند.

این البته یک پیش‌فرض با احتمال رسمیت یافتن اخبار غیررسمی است و نمی‌توان در مورد آن به تفصیل بحث كرد. باید دید چه كسی والی استان فارس می‌شود و دیدگاهش نسبت به ورزش چگونه است. گذشت زمان پاسخ‌گوی خوبی برای این سئوال است.

30 اردی بهشت 90 .

3 نظرات:

رضا گفت...

خداییش این استاندار در زمینه کارهای عمرانی کم نذاشت و یه جورایی سعی کرد فارس رو از تک بعدی کشاورزی به دو بعدی صنعت و کشاورزی وارد کنه که موفق هم شد.....به نظرم یکی از بهترین استانداران فارس تا کنون بوده...

ناشناس گفت...

آره خوب بود

سام گفت...

واقعا خوب بودن ایشون به امور مردم هم خوب رسیدگی میکردن

خطایی در این ابزارک وجود داشت