Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

شعبه ای از هایپــر مارکت کارفور فرانسه در مجتمع عظیم خلیج فارس

پرونده:Logo Carrefour.svgدومین شعبه هایپــر مارکت کارفور فرانسه در مجتمع عظیم خلیج فارس به بهره برداری خواهد رسید ، این شعبه دومین شعبه از فروشگاه های زنجیره ای کارفور فرانسه در ایران هست که در مجموعه بزرگ تفریحی توریستی خلیج فارس شیراز قرار گرفته است.

مطابق وعده های گذشته مسوولان مجموعه بزرگ خلیج فارس ، این مجموعه به یک مجموعه میژه و منحصربفرد تبدیل خواهد شد و حتی برخی از پروژه های مشابه که در دیگر شهرهای ایران در حال اجرا هستند هیچگاه چه از لحاظ عظمت و چه از لحاظ اعتبار به خلیج فارس شیراز نخواهد رسید . قدم اول در این زمینه هایپرمارکت کارفور هست که بهره برداری خواهد رسید.بعد از آن نوبت به مجموعه تجاری ، رستوران و فست فود ، کافی شاپ ، مجموعه ورزشی تفریحی و شهربازی های روباز و مسقف و در نهایت هتل 5 ستاره خلیج فارس و دریاچه مصنوعی خواهد رسید.

با افتتاح مجموعه خلیج فارس ، پیشرفت شیراز شتابی دوچندان خواهد گرفت و با اجرای پروژه هایی نظیر شهر سلامت ، پارک پرندگان بزرگ شیراز ، پارک آبی صدرا ، شهر سبز صدرا و توسعه مجموعه گردشگری پولادکف ، محور شیراز - سپیدان به برترین محور گردشگری ایران تبدیل خواهد شد.

15 اردی بهشت 90 .

0 نظرات:

خطایی در این ابزارک وجود داشت