Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

خطوط ويژه اتوبوس در شيراز افزايش مي‌يابد

مدير عامل سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري شيراز از افزايش خطوط ويژه اتوبوسراني در اين شهر خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، حميدرضا ناصري بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بيان اينكه خطوط ويژه اتوبوس يكي از زيرساخت‌هاي مهم اجراي محدوده ممنوعه ترافيك شهر شيراز است، اظهار داشت: يكي از برنامه‌هايي كه مي‌تواند موفقيت اجراي طرح محدوده ممنوعه ترافيك را در پي داشته باشد افزايش مطلوبيت ناوگان اتوبوسراني است كه با اجراي خطوط ويژه و اختصاص اتوبوس حاصل مي‌شود.

وي اضافه كرد: ‌حاصل مطلوبيت ناوگان اتوبوسراني زماني مشهود مي‌شود كه شهروندان در ترافيك شهر معطل نشده و با استفاده از مسيرهاي ويژه از خدمات حمل و نقل عمومي بهره‌مند شوند.
مدير عامل سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري شيراز با اشاره به اينكه اجراي طرح محدوده ممنوعه ترافيك نياز به فراهم كردن زيرساخت‌هاي لازم دارد، بيان داشت:‌ احداث پاركينگ‌هاي مورد نياز در محدوده ترافيك و خيابان‌هاي منشعب به آن از جمله برنامه‌هاي شهرداري شيراز است.
ناصري ادامه داد: احداث پاركينگ مكانيزه در ضلع جنوبي بوستان آزادي با ظرفيت 96 خودرو نيز يكي از چند پاركينگي است كه در آينده در نقاط هدف به پاركينگ‌هاي موجود اضافه مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: حل مشكل ترافيك شهر شيراز نياز به برنامه‌ريزي‌هاي كوتاه مدت و بلند مدت دارد كه خوشبختانه در شهرداري شيراز به ويژه سازمان حمل و نقل و ترافيك اين شهر اقدامات خوبي انجام شده است كه به اميد خدا و به مرور زمان شهروندان اثرات آن را مي‌بينند.

19 مرداد 1389 .

4 نظرات:

تبريز شهر اولينها گفت...

تازه ترين اخبار تراكتور در ليك زير
بروز هستم
http://1tabriz1.blogfa.com/

ح گفت...

امین یه دو تا بنر واسه سایت شیراز - فارس ساختم (!) که البته یکیش همون قبلیست که خودت درست کردی...فقط یه شعار بهش اضافه کردم...منظورم هم بیشتر همین شعارست...اگر موافقی این شعار رو - با این بنر ها یا هر بنر دیگه ای که سلیقه خودت هست- در سایتت استفاده کن...(شعا بالا و پایین عکسا رو می گم)

ببین:
http://www.shiraz-fars.com/images/uploads/n_logo.jpg

و

http://www.shiraz-fars.com/images/uploads/n_logo2.jpg

نوشین گفت...

بابا این شیراز چقدر زیباست

ح گفت...

آدرس عکس ها اینه..اصلاح می کنم:

http://www.shiraz-fars.com/images/uploads/nn_logo.jpg

و

http://www.shiraz-fars.com/images/uploads/nn_logo2.jpg