Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

دوستان ، به همراهی شما نیازمندیم .... باید کاری کرد تا دیر نشده ...

امروز صبح یکی از دوستان به من خبر داد که درختان کاشته شده در کمربندی گلدشت معالی آباد ( نزدیک به زیرگذر میرزای شیرازی ) به دلیل عدم آب دهی در حال خشک شدن هستند و این وضعیت برای درختان بلوار مدرس نیز بوجود آمده .خود من نیز موارد مشابهی در نقاط مختلف شیراز دیدم که مهمترین اون در پارک ولیعصر بود که درختان در فصل تابستان خشک شده بودند و برگ آنها زرد شده بود.
برای بیان این مشکل و پیگیری آن 4 شماره تلفن وجود دارد که باید به آنها زنگ بزنین و مشکل رو بگین و بخواین که حتما پیگیری کنن...
*  137  مرکز اطلاعات شهرداری شیراز ، پس از تماس ، صدای ضبط شده با شما صحبت میکنه که پس از چند لحظه با گرفتن شماره 9 به اپراتور متصل میشین که قضیه رو بهشون میگین و یه کد پیگیری بهتون میده.

* شماره های بعد مربوط به سازمان فضای سبز شهرداری شیراز هست با شماره های 16-6489914 .

من تماس گرفتم .... دوستان شیرازی حتما تماس بگیرن و بیخیال نباشن... فضای سبز شهری یکی از حیاتی ترین نیازهای امروزی زیندگی هشری هست.

فقط 1 دقیقه

وقت بگذارین برای شهری که در اون دارین زندگی می کنین.اگه ما بیخیال نباشیم مطمئنا شهرداری هم بهتر کار میکنه.

7 نظرات:

bonyan گفت...

امین جان
گلدشت مالی اباد، نه گلدشت حافظ.گلدشت حافظ انی هاست که آخر وحدت هستش.من الان به ۱۳۷ زنگ زدم به ۶۴۸۹۹۱۴-۱۶ هم الان زنگ زدم .
در واقع به ۶۴۸۹۹۱۵ زنگ زدم.
من در مورد کمربندی گفتم.اگه میتونین درباره مدرس هم زنگ بزنین.

Amin گفت...

اشتباه لپی بود!!! ;)

ح گفت...

یه چند وقتیه که می خوام زنگ بزنم ولی به دلایلی یادم رفته یا نزدم...

درختان پارک کودک و صنوبر های حاشیه رودخانه هم یه نمونه هستند...منتهی من تردید دارم این خشک شدن به دلیل آب ندادن هست یا به دلیل گرم شدن هوا در تابستون...چون معمولا درختان صنوبر و چنار که درختان سردسیری هستند خشک شدند ودرختان نارنج و زیتون و سرو و نارون دست نخورده باقی مونده...با این وجود زنگ زدنش خالی از لطف نیست...

Amin گفت...

به من از طرف فضای سبز منطقه 6 تماس گرفتن و گفتند که 1 تانکر آب اختصاص داده بودند اما الان شده 2 تا ... و همفته ای 2 3 بار هن آبیاری میکنن.
نمیدونم مشکل از کجاست ... :(

bonyan گفت...

صنوبر ها رو من هنوز ندیدم.شیاد هم ان مناطقی که من از کنارش راد میشم متوجه اش نشدم.والی این درخت های کمربندی خیلی غیر عددی زرد شدن و جالب اینجاس که فقط این ور کمربندی زرد شدن.اون طرف هیچ مشکلی نداشت و حتی باغبان هم داشت کار میکرد.مدرس هم بازی از کاج ها خشک شدن اونی که کنار خیابون هستن که کاملا معلومه به خاطر گرما هست و به آب بیشتری نیاز داره.والی مال کمربندی خیلی غیر عادی بود و کاملا مشخس بود که مدتی هست که اصلان آب ندادن!

تبريز شهر اولينها گفت...

تبريز شهر اولينها
اخبار داغ تراکتور ؟؟؟
به روز هستم
به لینک زیر بیایید
http://1tabriz1.blogfa.com/
اگه بشه من رابا نام تبريز شهر اولينهالينك كن و به من خبر بده تا تورالينك كنم

جابر گفت...

متوجه چنین وضعیتی شدم
چندروزی بیشتر نیست که برگشتم به شیراز اما وقتی درختا رو دیدم که دارن خشک میشن تعجب کردم چون به این شدت ندیده بودمشون
ممنون که شماره ها رو گذاشتی