Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

آغاز ساخت پارکینگ طبقاتی بیت المقدس در خیابان قاآنی شمالی

شهردار شيراز گفت: امروز شرايط سرمايه گذاري دراين شهر آسان تر و روان تر شده است و سرمايه گذاران مي تواند با آسودگي خاطر بيشتري اقدام به سرمايه گذاري نمايند.


طرح نهایی پارکینگ بیت المقدس
به گزارش ايرنا، شهردار شيراز پنج شنبه درآيين كلنگ زني آغاز ساخت پاركينگ طبقاتي بيت المقدس شيرازبا بيان اين كه رويكرد شهرداري، تامين منافع روزمره نيست افزود: شهرداري شيراز با پذيرش مشاركت در پروژه هاي عمراني، آيندگان را در بهره برداري از خدمات شهري سهيم خواهد كرد.
وي ضمن تاكيد بر ضرورت احداث پاركينگ هاي طبقاتي بيشتري در شهر شيراز ادامه داد: پروژه پاركينگ طبقاتي و تجاري فخرآباد واقع در دروازه كازرون از ديگر پروژه هاي شهرداري است كه اجرا و بهره برداري از آن علاوه بر ساماندهي بازار آن منطقه، بسياري از مشكلات ديگر را نيز برطرف خواهد كرد.
مديرعامل سازمان سرمايه گذاري شهرداري شيرازهم در اين آيين گفت: مجموعه پاركينگ طبقاتي و تجاري بيت المقدس به صورت مشاركتي با شركت وحدت بتن فارس و ظرف مدت 30 ماه اجرا خواهد شد.
سيد جواد سيد بكايي افزود: اين مجموعه در زميني به مساحت چهارهزار متر مربع و با اعتباري افزون بر 390 ميليارد ريال درخيابان قاآني شمالي شيراز احداث خواهد شد.

همچنین مهندس آرش فرج زاده شهردار منطقه 2 اظهار داشت باتوجه به حجم زیاد ترافیک وضرورت نیاز پارکینگ در سطح شهر و باتوکل به خداوند متعال اجرای عملیات پارکینگ بیت المقدس واقع در خیابان قاآنی شمالی دردست اقدام و شهروندان فهیم شیرازی می توانند پس ازساخت آن از پارکینگ یاد شده بهره مند گردند وی سپس از مشارکت بخش خصوصی در ساخت این پروژه خبرداد واعلام نمود باتوجه به اینکه امسال درشهرداری سال نهضت پارکینگ سازی نامگذاری شده و باتوجه به تاکید شهردار شیراز مبنی برساخت اینگونه فضاها وهمچنین بمنظور رفاه حال شهروندان و رسالتی که برعهده شهرداری می باشد این اقدام صورت خواهد گرفت وانشاء اله سعی وتلاش مجموعه خدمتگزار در شهرداری براین است که باتمام توان و امکاناتی که دراختیار دارد به ارتقاء کیفی شهر ورضایت مندی مردم گام بردارد
شهردار منطقه دو مساحت زمین موصوف را4000متر مربع وظرفیت پارکینگ عمومی آن را 520 واحد عنوان و اظهار داشت که این تعداد پارکینگ مازاد پارکینگهای مورد نیاز این مجموعه است که درساخت این پروژه تعریف شده می باشد. آقای مهندس فرج زاده مساحت زیربنای این پارکینگ را حدود 26 هزار متر مربع عنوان واظهار داشت با بهره برداری از این پارکینگ که در محدوده چهارراه مشیر واقع گردیده بتوانیم پارکینگهای طبقاتی محدوده منطقه 2 را به تعداد 3000 پارکینگ افزایش دهیم. وی سپس اظهار داشت پارکینگ مورد نظر درمحدوده مصوب طرح ترافیکی واقع و باتوجه به پیش بینی تقاضای 500 پارکینگ در این منطقه برابر مصوبه کمیسیون ماده 5 وبراساس نیازهای طرح مصوب شهرسازی اقدام به اجرای این پارکینگ نموده.شهردار منطقه دو ضمن یادآوری این نکته که در سطح منطقه، تعداد چهار پارکینگ طبقاتی وجود دارد که ازاین تعداد عملیات اجرایی دو پارکینگ طبقاتی امسال آغاز گردیده ، اعلام داشت که شهر شیراز باوجود 11 هزار پارکینگ هنوز با کمبود پارکینگ مواجه وامیدواریم که با اجرای این پروژه ها گام بزرگی درجهت افزایش ظرفیت پارکینگها وکنترل ترافیک شهر برداشته شود. وی از ساکنین محل وکسبه محترم نیز درخواست نمود همانگونه که همیشه با سعه صدر با همکاری مناسب، شهرداری را در به ثمر رساندن پروژه ها در همه ابعاد یاری نموده اند این بار نیز با صبر وبردباری شاهد یکی دیگر از خدمات ارائه شده باشند.
6 آبان 90 .

0 نظرات:

خطایی در این ابزارک وجود داشت