Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

تكمیل ورزشگاه میانرود شیراز نیاز به 200 میلیارد ریال اعتبار دارد

مدیر كل ورزش و جوانان فارس اعلام كرد:تكمیل ورزشگاه بزرگ میانرود شیراز، به بیش از 200 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

1390/10/27 - 08:32
به گزارش شیراز1400 و به نقل از خبرنگار ایرنا ،تورج موید درحاشیه بازدید نماینده شركت توسعه و تجهیز وزارت ورزش و جوانان و مجری طرح ورزشگاه میانرود، اظهار داشت: امیدواریم با حمایت وزیر ورزش وجوانان و استاندار فارس،فاز نخست این پروژه عظیم تا پایان سال مالی 90 به بهره برداری برسد .
وی ادامه داد: این پروژه ازطرح های ملی است واعتبارآن بایستی ازمحل اعتبارات ملی و توسط وزارت ورزش و جوانان تامین شود.
او بیان كرد: فعالیت دراین پروژه همواره مستمربوده و طی 11 ماه گذشته حتی یك روزهم تعطیل نبوده است.
وی افزود: طی نشستی كه اخیرا با وزیر ورزش و جوانان و استاندار فارس داشتیم ، مقرر شد بخشی ازاعتبارات مورد نیاز این طرح تامین شود كه این امر در حال پیگیری است .
مدیر كل ورزش و جوانان فارس ادامه داد : شهردارمنطقه 9 شیراز با اعلام آمادگی كامل در همكاری با پیمانكاران كمك شایانی به روند تكمیل این پروژه دارد كه قابل تقدیراست .
موید بیان كرد: دراین بازدید موارد مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید اداره كل ورزش و جوانان استان فارس و شركت توسعه و تجهیز وزارت ورزش و جوانان ، شهرداری منطقه 9 شیراز و پیمانكاران مربوطه موارد مطرح شده را تا رسیدن به نتیجه نهایی پیگیری كنند .
وی گفت: طراحی پاركینگ مجموعه ، رفع مشكلات در ساخت و ساز پروژه ، رفع مزاحمت برای اهالی مجاور ،طرح هدایت آبهای سطحی به دریاچه مجموعه ، طراحی و اجرای درهای ورودی و خروجی از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود .
موید اظهار داشت : با تمام قوا برای تكمیل این پروژه تلاش می كنیم و امیدواریم با تكمیل و بهره برداری از آن خدمت ارزنده به ورزش فارس انجام دهیم .
ورزشگاه 50 هزار نفری میانرود شیراز كه در جنوب این شهر واقع شده است در سال 1374 كلنگ ساخت آن به زمین زده شد و اكنون نزدیك به 60 درصد این طرح ملی اجرا شده است.
چند سالی است كه خبر بهره برداری از این ورزشگاه، در پایان هر سال به گوش می رسد.

27 دی 90 .

1 نظرات:

patr. گفت...

خیلی جالبه امین جان

میدونی چرا اینا از فجر و برق حمایت نمیکنن؟

یکی از دلایلش همین ورزشگاست
تا موقعی که این دو تیم نابود نشن اینو افتتاح نمیکنن

بعدم که افتتاح کردن میان یه تیم تهرانی مثل نیروی زمینی. نفت... رو میدن به شیراز همزمان با افتتاح و منتشو میذارن و میرن


لازم به ذکر با این که سازه ای ورزشگاه در سال 2000(1378) طراحی شده و یه سازه ی مدرن هست حالا نگاه کن ببین اینا چه دکوریشن مزخرفی توش میکنن فقط. (صندلی- اسکوربورد- چمن-رستوران-توالت.رختکن)