Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

جدال تبلیغاتی مجتمع های تجاری و مراکز تفریحی برای جذب مشتری

امروز درحال مشاهده روزنامه خبرجنوب از طریق وبسایتش بودم که نکته ی جالبی توجه من رو به خودش جلب کرد و اون هم تبلیغات رنگارنگ مراکز خرید و مجتمع های تفریحی بود که بنظر میاد بالاخره اهمیت تبلیعات برای مدیران این مجتمع ها مشخص و هویدا شده و انها نیز به تبلیغات مجتمعهای خود روی آورده اند.

ستاره فارس : مجتمع بزرگ ستاره فارس را می توان اولین مجتمع تجاری مدرن شیراز قلمداد کرد که با افتتاح آن ، همزمان اولین شهر بازی سرپوشیده شیراز هم افتتاح شد که تبدیل به قطب خرید شهر شیراز و حتی استان فارس شد و این مرکز خرید بزرگ از چنان محبوبیتی برخوردار شده است که حتی مسافران نوروزی هم بدنبال آدرس این مجتمع برای انجام خرید هستند! هرچند پیش بینی شده که با افتتاح مجتمع زیتون در چهاراه پارامونت شیراز از بورس بودن این مجتمع کاسته شود اما مطمئتا این وضعیت با وجود سابقه و محبوبیت ستاره که در آن برای هر خانواده و هر درآمدی فروشگاهی وجود دارد به تعادل کشیده خواهد شد.

این مجموعه تجاری دارای 450 واحد تجاری در 3 طیقه ، 2 طبقه پارکینگ ، یک طبقه فست فود و کافی شاپ ، رستوران ستاره لوتوس ، یک طبقه شهربازی و واحدهای مسکونی می باشد.این مجتمع در خیابان عفیف آباد قرار دارد.


آفتاب فارس: این مجتمع در سال گذشته مورد بهره برداری کامل قرار گرفت و در کنار سایر مجتمع ها و پاساژهای کوچک تر در بلوار معالی آباد باعث ایجاد مرکز تجاری بزرگ در غرب شیراز شد. این مجتمع دارای 3 طبقه تجاری با 237 واحد ، سه طبقه اداری با 78 واحد ، دو طبقه پارکینگ عمومی هست که در ابتدای بلوارمعالی آباد قرار گرفته است.

http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/medium/45354273.jpg 
http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/medium/45354497.jpg

زیتون فارس : این مجتمع بزرگ تجاری ، بطور قطع دارای بهترین مکان ساخت برای یک مکان تجاری هست!در واقع بهترین مکانی که برای ساخت یک مکان تجاری امکان تصورش وجود داشت چهاراه پارامونت شیراز بود.این مجتمع تجاری در قلب شهر شیراز ساخته شده است.
مجتمع تجاری - اداری - تفریحی زیتون شامل 400 واحد تجاری ،1 سالن سینما3 بعدی ، 800 واحد پارکینگ  ، یک طبقه شهر بازی ، 3 طبقه برای دفاتر شرکت ها و نمایشگاه ، یک طبقه شامل انواع رستوران ها و کافی شاپ هست که امسال باتیلیغات فراوان به استقبال اولین فروش نوروزی خود رفته است.
4 طبقه تفریحی این مجتمع که شامل شهربازی ، بولینگ ، سینما چهاربعدی و فودکورت هست در تابستان 90 افتتاح خواهد شد.
پارس : مجتمع تجاری پارس نیز در یکی از بهترین مناطق تجاری شهر شیراز و در چهاراه ملاصدرا و در 10 طبقه ساخته شده است.این مجتمع در سال 88 افتتاح شد که هر طبقه آن به صنف خاصی اختصاص پیدا کرده است که تقریبا تمامی نیازهای خرید نوروزی در این مجتمع بخوبی پوشش داده شده است.
شهر بازی سرپوشیده مجتمع پارس هم در طبقه انتهایی این مجتمه افتتاح شده است.

 از تبلیغات این مجتمع در روزنامه های محلی چیزی پیدانکردم!

http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/medium/45354096.jpg 

مجموعه تفریحی و پیست اسکی پولاد کف : 

26 اسفند 89 .

5 نظرات:

امین 2 گفت...

توی تلوزیون شهری پل معالی آباد تبلیغ مجتمع پارس بود که توش نوشته بود شهر بازی این مجتمع توی طبقه آخرش افتتاح شده.از توی تبلیغات مثل شهربازی ستاره بود.
این رو هم به این خبر اضافه کن.

امین گفت...

آره باید حدسشو میزدم!اخه از دور که نگاه مینی مشخصه باید همچین چیزی داشته باشه!فقط نمیدونم ماله زیتونم اقتتاح شده یا نه!

bonyan گفت...

امین ، من ۳ هفته پیش رفتم زیتون. اطلاعاتش گفت تابستون، کل طبقه ۴ که، سینما چهار بعدی،شهر بازی، بولینگ ، فود کورت هست.افتتاح میشه.
کلا بسته بودنش. نمیشود رفت

امین گفت...

مرسی بنیان!راسش خودم اصلا حوصلم نمیشد تو این شلوغی برم اونجا!

همشهری گفت...

با تشکر از اطلاع رسانی شما. من همشهری شما هستم که مدتی است از شیراز دورم اما هروقت به شیراز میآم و به مراکز خرید میرم همیشه به یک معضل بر میخورم . آن هم نبود آبریزگاه عمومی در خور و منطبق با شخصیت شهرمان است. چیزی که در خارج از ایران هیچگاه به آن برنمیخوری. حتی در کنار آن محلی برای تعویض و شیر دادن بچه ها در نظر میگیرند که همیشه تمییز و قابل استفاده است. موفق باشید

خطایی در این ابزارک وجود داشت