Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

تبديل باغ وحش شيراز به مجموعه گردشگري

باغ وحش شيراز به مجموعه گردشگري تبديل مي شود
مدير مجموعه گردشگري باغ وحش شيراز گفت:با حمايت مسوولان استان و افزايش امكانات موجود به زودي اين باغ وحش تبديل به يك مجموعه كامل گردشگري خواهد شد.
حسين علي قهرماني نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود:باغ وحش فعلي شيراز در شان شهري مانند شيراز با توجه به تعداد گردشگران آن نمي باشد. 

وي اظهار داشت :طي بازديد اخير استاندار و تعدادي از مديران ارشد استان فارس از اين مجموعه و تاكيد استاندار فارس بر تكميل اين مجموعه بلافاصله عمليات مربوط به تعريض و روشنايي جاده دسترسي به باغ وحش آغاز گرديده است.
مدير مجموعه گردشگري باغ وحش شيراز بيان كرد:تا اين زمان هيچ گاه سابقه نداشته كه شخص استاندار خود به صورت مستقيم اينگونه پيگير تكميل يك مجموعه گردشگري مربوط به بخش خصوصي باشد.
قهرماني نژاد گفت :در اين مجموعه جديد پيست كارتينگ ، زمين سواركاري ، سيرك و ساير امكانات براي گردشگران فراهم خواهد شد.
وي ادامه داد:سيرك بين المللي وابسته به اين مجموعه متشكل از برنامه هاي متنوعي مانند آكروبات بازي ، استفاده از دلقك و كمدين ، نمايش با حيوانات تربيت شده مثل شير ، خرس و ميمون و اجراي موزيك زنده توسط مربيان هم اكنون در لوناپارك شيراز داير مي باشد.
مدير مجموعه گردشگري باغ وحش شيراز گفت:همچنين به مناسبت ايام نوروز نمايشگاهي از مارهاي سمي و غير سمي شامل سي گونه مار از كشورهاي هندوستان ،تايلند، ايران و ساير كشورهاي آفريقايي در محل باغ ملي شيراز داير شده كه تا 15 فروردين ماه ادامه دارد.
وي افزود:طبق قول مسوولان و با توجه به تكميل مدارك لازم تسهيلات بانكي درخواست شده براي توسعه اين مجموعه در آينده نزديك توسط بانك عامل پرداخت خواهد شد.
9 فروردین 90 .

3 نظرات:

مهرداد گفت...

دوست گرامی، آقای امین
سلام و نوروز فرخنده
وب-سایت شما، بسیار برازنده و عالیست. علاقه مندم جهت توسعه و پیشرفت این وب-سایت با شما صحبت و همکاری کنم. لطفا در صورت تمایل شماره تماس و یا ایمیل خودتون رو برای بنده بفرستید.
esoties@gmail.com
مهرداد

محمد گفت...

با سپاس از شما
1- در تعطیلات نوروز به دیدن باغ پرندگان رفتم هرچند دیدن پرندگان لذت بخش و زیبا بود ولی این باغ و طراحی آن در برابر نام شیراز وفارس بسیار کوچک و نازیباست .
2- رودخانه خشک تا چند سال دیگر به خیابان تبدیل میشود در صورتی که میتوان آن را به رودی پر آب (خور) تبدیل کرد و بر زیباییهای شیراز سرفراز افزود (چنین طرحی در بندر ماهشهر در حال اجراست)

امین گفت...

مهرداد جان برایت ایمیل فرستادم

محمد عزیز کاملا حق باشماست.
این پارک پرندگان 2 سال آینده جای خود را به پارک بزرگ پرندگان شیراز در قلات خواهد داد که تمامی مسائل در ان از محیط زندگی پرندگان تا ایجاد شرایط برای مهاجرت انها در پارک در نظر گرفته شده است
درباره روخانه خشک هم متاسفانه دولت سهم خود را برای ساخت سد تنگ سرخ پرداخت نمیکند و شهرداری هم قادر به تامین هزینه های آن نیست

خطایی در این ابزارک وجود داشت