Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

تیم "برق شیراز"برگی از هویت شیراز


با سلام من یکی از دوستان جدید امین و یکی از نویسندگان جدید این سایت هستم و خوشحال میشوم که یک رویکرد جدید را وارد این سایت کنم به علاوه با افزایش روزافزون بازدید کننده ها امیدوارم بتوانیم نیاز ها رو بهتر براورده کنیم.
من در حال حاضر پست های ورزشی را تهییه میکنم. همانگور که میدانید تیم فوتبال برق شیراز در سال1324 با افتتاح رسمی خود به عنوان قدیمی ترین تیم ایران (که در حال حاضر فعال است) و یکی از تیم های قدیمی آسیا شناخته میشود.در پست های بعدی مفصل در مورد تاریچه مینویسم. تاریخ این تیم همواره همچو خاری در چشم شهر های دیگر ایران بوده شهر هایی که بابت نداشتن تیم دست به هر کاری میزنند شهر هایی مثل اصفهان سالها با بازیکنان شیرازی فقط در لیگ میماندند سالهایی نچندان دور.اما چه شد فوتبال شیراز به این روز افتاد؟این فوتبال که همین الان 30% بازیکنان لیگ برتر را تامین میکند.براستی از سال آینده تیم های لیگ برتر از کجا بازیکن بخرند؟ چرا وزارت نیرو دیگر تیم برق را نمیخواهد ولی فقط وزارت نفت 5 تیم در لیگ برتر دارد وزارت نیرو که 8 سال پیش برای خریدن علی دایی برای صبا 400 ملیون پول داد هم اکنون هم یکی از وزارتخانه های ثروتمند است!
تیمهای کشور مهد فوتبال انگلستان که سال تاسیسشان را بر پیشانی تیم هاشان میزنند و آنرا هویت خود میدانند اما افسوس که هواداران نگونبخت تیم برق انگار هر سال قبل از شروع فصل عادت شده که برای جلوگیری از انتقال این تیم به زاهدان بجنگند.مسولین هم که فقط برای محبوب شدن کنار برق می آیند و سر و صدا راه می اندازند و میروند. امیدوارم با اختصاص این صفحه ی نارنجی در شیراز 1400 محلی باشد برای انعکاس مشکلات تیم و حرکت بسوی رفع مشکلات تیم برق و شناسایی دست های پشت پرده..

6 نظرات:

ح گفت...

به سلامتی

امیدوارم در مورد باقی تیم های شیرازی هم بنویسید

خوشحال می شیم اگر در سایت شیراز-فارس هم فعالیت داشته باشید

آی سودا گفت...

موفق باشید. یه بیوگرافی هم از نویسندگان وبلاگ بدید تا بیشتر باهاتون آشنا بشیم

مسعود گفت...

اقا سعید خوشحالیم که شما رو در جمع شیرازی های 1400 میبینیم امیدوارم که بتونید با تلاش خودتون مشکلات ورزش استان فارس وشیراز رو بازتاب بدید تا شاید کسی به فریاد این بخش محروم فارس برسد

سعیدpat. گفت...

حتمآ بچه ها اگه عمری باقی بود

ناشناس گفت...

سلام آقو
من غالبا به سایتتون سر میزنم. به عنوان یک شیرازی از تلاشهاتون سپاسگزارم. راستی بهتر نیست به جای استفاده از خار چشم و مقایسه شهرها از الفاظ بهتری استفاده کنید؟ به نظرم هر کسی نتیجه تلاشش رو میگیره و باید به بقیه به خاطر تلاششون احترام بگذاریم.

سعید pat. گفت...

سلام عزیزم من ب خاطر این از این کلمه استفاده کردم چون تیم برق اسیر طوطعه همان خار ب چشم فرو رفتگان شده ک در پست های بعد اگر صلاح بود اشاره میشه از توجهت ممنون و باز هم منتظر انتقاداتت هستم