Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

استیل آذین شیرازی میشود؟

یکی از مدیران ارشد این شرکت دقایقی پیش با تایید این خبربه خبرنگار سایت گل گفت: فعلا تا نهایی شدن امر،بهتر است به جزییات کاراشاره نکنیم اما این حق مردم شیراز است که تیمی در لیگ برتر داشته باشند
2010/10/22 12:32:00

سایت گل - مدیران یک شرکت مطرح مواد غذایی درصدد خرید امتیاز استیل آذین برای استان فارس برآمده اند. در حالی که خبرهایی رسیده حکایت از عدم ادامه سرمایه گذاری مسئولان شرکت سرمایه گذاری استیل آذین داردفارسی ها قصددارند این باشگاه را به شیراز منتقل نمایند.استاندار فارس از این موضوع حمایت کرده وشرکت مذکور هم که حتی در صف خریداران استقلال تهران هم قرار داشته به زودی مذاکرات نهایی را با مسئولین باشگاه استیل آذین آغاز خواهند کرد.
شیراز در پی سقوط برق ومقاومت سپاسی در حال حاضر هیچ نماینده ای در لیگ برتر ندارد.مدیران این شرکت قصد خرید امتیاز برق را داشتند اما از آنجایی که شرکت برق منطقه ای فارس حاضر به واگذاری امکانات باشگاه از جمله زمین اختصاصی ،سالن ،استخرو...نیستند وتنها امتیاز تیم فوتبالشان را در معرض فروش نهاده اند این کار به سرانجام نرسید.
یکی از مدیران ارشد این شرکت دقایقی پیش با تایید این خبربه خبرنگار سایت گل گفت: فعلا تا نهایی شدن امر،بهتر است به جزییات کاراشاره نکنیم اما این حق مردم شیراز است که تیمی در لیگ برتر داشته باشند. از آنجایی که خصوصی سازی در دستورکار دولت است ما هم به این منظور وارد ورزش می شویم ومطئن باشید به آنچه می خواهیم دست می یابیم.
وی در پایان خاطر نشان ساخت اگر این امر محقق شود تیم این فصل را با تغییر نام ودر همین تهران سپری خواهد کرد به خصوص اینکه همشهری خوبمان افشین پیروانی هم هدایت آنرا برعهده دارد اما از فصل بعد قطعا به شیراز می رویم.
هشتم بهمن 88استیل آذین در شیراز مقابل مقاومت به میدان رفت. در آن بازی در حالی که تیم شیرازی بایک گل از حریف پیش بود متوسل زاده در یک حرکت جوانمردانه موقعیت خوبی را به بیرون زد تا در ادامه استیل آذین بازی را دوبرصفر به نفع خود خاتمه دهد.
مقاومت اگر آن روز برنده می شد با همان سه امتیاز در لیگ برتر می ماند.سقوط این تیم باعث شد شیراز در لیگ برتر بدون نماینده باشد وعجبا که امروز همان استیل آذین در آستانه فروش قرار دارد وخریدارش شیرازی ها هستند.

4 نظرات:

امین گفت...

خبر تکذیب شد
کسی شایعه را تایید نکرد
استیل‌آذین به شیراز نمی‌آید!
یکشنبه ۲ آبان ۱۳۸۹در حالیکه گفتگوی سایت گل با یکی از مدیرانِ یک شرکت معتبر صنایع غذایی، در خصوص احتمال انتقال تیم استیل‌آذین به شیراز، حدود دو روز فضای فوتبال شیراز را به هیجان آورد، اظهارنظرهای مدیرکل تربیت‌بدنی فارس و مالک باشگاه استیل‌آذین همانند دو ظرف آب سرد، این هیجان را خاموش کردند.

به گزارش شیراز فوتبال، علیرضا گرامی، مدیرکل تربیت‌بدنی فارس، بعدازظهر شنبه در جمع خبرنگاران از احتمال انتقال تیم استیل‌آذین به شیراز اظهار بی‌اطلاعی کرد و اعلام داشت: تاکنون صحبتی با وی در خصوص انتقال تیم فوتبال استیل آذین به فارس صورت نگرفته است. از سوی دیگر حسین هدایتی نیز روز شنبه با حضور در میان بازیکنان تیم خود اعلام کرد که استیل‌آذین فروشی نیست و آنها نباید به شایعه‌ها توجه کنند.

استیل‌آذین که یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های لیگ برتر است اکنون با 12 امتیاز در رده 16 جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد و در دو بازی اخیر خود 10 گل از حریفانش دریافت کرده است.


به نقل از shirazfootball.com

امین گفت...

آدم نمیدونه باید بخنده یا گریه کنه!
آقایون مدیران ارشد یک شرکت صتایع غذایی شما بیاین امتیاز یکی از همین تیمهایشیرازی رو بخرین ، تا آخری فصل حمایتش کنین تا بیاد لیگ برتر بعد هم خرجش کنه تا افتخار آفرینی کنه.این راه که میروید به ترکستان هست ...

هادي+خرزو گفت...

همون بهتر كه استيل نياد شيراز...والا اينم مثل برق و فجر ميوفته!

هادي+خرزو گفت...

اين آقايون اگه مي خوان كاري كنن بيان پولاشونو بدن به برق و فجر...اينجوري مردم شيراز بيشتر خوشحال ميشن تا يه تيم غير شيرازي بياد شيراز