Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

"فوتبال شیراز؛ فرماندار وارد میشود"

اگر شیرازی و برقی هستین این تحلیل رو که آخر گزارش مهر نیوز نوشتم بخونید و در بحث شرکت کنید.
حسین قاسمی در گفتگو با خبرنگار مهر در شیراز با اشاره به اینکه پیش بینی ما در مورد تیم برق از ابتدا درست بود، عنوان کرد: ما از ابتدا پیش بینی کرده بود که این تیم سرانجامی نخواهد داشت.
چیدمان تیم خوب نیست/وضعیت بسیار اسف بار برق
ِوی با اشاره به اینکه دلیل این موضوع نیز بدین خاطر است که چیدمان تیم خوب نبود، افزود: نه اینکه چیدمان بازیکن بد باشد یعنی از ابتدای امر، مسئولان برق استان بدون هماهنگی و نظرخواهی از مسئولان استان و شهرستان کار خودشان را انجام دادند.
فرماندار شهرستان شیراز با اشاره به اینکه وضعیت تیم برق وضعیت بسیار اسف بار است، عنوان کرد: تیمی با آن پیشینه وتاریخ و قدمت و محبوبیت نباید اینگونه باشد و در این خصوص پیشنهاد دارم یک هیئت تحقیق و تفحص وضعیت تیم را بررسی کند.
تیم برق دارد نابود می شود
قاسمی با بیان اینکه برق دارد نابود می شود، افزود: اگر این روند ادامه پیدا کند که با این تفکر حاکم بر باشگاه نیز ادامه خواهد یافت، مشکل امنیتی و اجتماعی نیز برایمان ایجاد خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه تیم برق شیراز از تیم شهرداری یاسوج چهار گل خورده است، افزود: برخیها متوجه نیستند که اصلا فوتبال چیست و مردم چقدر به این تیم علاقمندند.
فرماندار شهرستان شیراز من خجالت می کشم وقتی می بینم تیم شهرداری یاسوج با دو سال، تیم برق با 60 سال سابقه شیراز را له کرده است، افزود: من برای هیئت مدیره و مسئولان برق استان متاسفم هستم.
مشکل اعتبارات نیست/ برخی قراردادها علنی شود
قاسمی در پاسخ به این سئوال که وضعیت اعتبارات تیم به چه گونه ای است، افزود: در حال حاضر مشکل، اعتبارات نیست و در این خصوص باید برخی از قراردادها را علنی کنند.
وی افزود: به زودی برخی از قراردادها را در سطوحی که بسته شده از هیئت فوتبال می خواهیم که آنها را آشکار کند.
فرماندار شهرستان شیراز گفت: در سال گذشته برخی قراردادها پائین بود و تیم تا جاه هایی پیش آمد و در نزدیکی صعود نیز قرار داشت اما اکنون برخی قراردادها چند برابر شده و باید گفت اکنون مشکل، پول نیست.
اگر این روند تغییر نکند وارد عمل می شوم
قاسمی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه باید این روند تغییر کند، خاطرنشان کرد: اگر این روند تیم تغییر نکند خود به طور مستقیم وارد عمل می شوم و برخوردی می کنم که مورد خواست مردم است.
وی اعلام کرد: به صورت جدی می گویم مسئولان برق ظرف چند روز آینده باید تغییرات عمده در تیم ایجاد کنند.
تیم برق شیراز طی هفته های اخیر در لیگ دسته یک و جام حذفی نتایج قابل قبولی را کسب نکرده به طوریکه دیروز جمعه در مصاف با تیم شهرداری یاسوج در جام حذفی با نتیجه چهار بر دو مغلوب شد.

منبع: mehr news
خوب این گزارش رو خوندید, در اولین واکنش باید بگم این بسیار مثبت و مبارک هست ک مسئولین شیراز برای اولین بار هم که شده تغییری به حالت خود داده و گام در حمایت لفظی از تیم برق برداشتند.
اما تحلیل این واکنش فرماندار: که البته میتونه تحلیل مناسبی برای سایر واکنش های فرماندار هم باشه,
جناب آقای قاسمی, فرماندار محترم, شما که میگویید پیشبینی شما از ابتدا درست بوده, چرا بجای حالا همان اول وارد ماجرا نشدید؟ آیا شما کار راحت تر را انتخاب کردید ؟یعنی گذاشتید بعد ازین نتایج این حرف ها را زدید که انتقاد ها دامن شما را نگیرد و همه بگویند عجب فرمانداری به به و چهچه؟
2- اصلا به چه دلیل و منطقی مسئولین یک تیم صاحبنام فوتبال میبایست برای جذب و چیدمان بازیکن با شما مشورت کنند؟ آیا شما سابقه ای در ورزش داشته یا دستیار سر الکس فرگوسن در منچستر بوده اید؟ آیا شخص شما تا کنون رایزنی برای واریز ریالی, بحساب این تیم کرده اید؟؟
3- شما که میگویید مشکل اعتبارات نیست و تحدید میکنید قرار داد هارا رو میکنید و.. بنظر شما قرارداد مهاجم نزول کرده ای مثل فرید عابدی که به تیم سابقش بر گشته چقدره؟ اصلا چقدر میتونه باشه؟ این بیشترین ولخرجی امسال برقه. چه کسیو تحدید میکنید؟ آیا غیر از اینه که شما میدونید برق شیراز خیلی محبوب و مهم است(روزافزون) و میخواهید , آآآه بله دوستان.
4-شما که خیلی از باخت مقابل یاسوجی ها خجالت میکشید باید بدانید بودجه ی اون تیم از مال ما بیشتره!
بله باید هم خجالت کشید چون هر اتفاقی خوب یا بد , حاصل عمل خود آدمه و این نتیجه هم نشانگر کفایت مسئولین ماست.
مسئولینی که (در فارس) عادت کردن بیان تو برنامه ی بازتاب یه مشت قول ها, استدلال های کلیشه ای برای ساخت پروژه های همیشه نیمه کارشون میدن و آخرش هم خودشون نمیفهمن چی گفتن و برنامه رو ترک میکنن
آقای فرماندار گفتن این جمله خیلی آسونه: برق وضعییت اسفباری داره اما.....
5- باید بگم که شما از پارامتر هایی بهرمند نیستید ک بتونید وارد عمل شوید و برخورد جدی کنید چون میترسم بخاطر دید غیر متخصص در فوتبال اندک داشته های تیم را هم به باد بدید مگر اینکه با گروهی متخصص وارد عمل شوید.


در پایان باید بگم بیایید یک بار هم که شده مردم رو دور نزنیم و گام در حمایت جدی از فوتبال شیراز برداریم.

12 نظرات:

ح گفت...

در مورد اعتبار به فرماندار حق می دم...مشکل ورزش فارس ضعف مدیریته بیشتر تا کمبود بودجه...یه چیزایی رو از بعضی تیما شنیدم که تاسف می خورم...مدیرانی که بیشتر به فکر جیب خودشون هستند و پولا را به دوروبری های خودشون می دن...یا صرف مشکل شخصب با یه نفر تیم رو فدا می کنن...

برق پارسال بودجه خوبی گرفت ولی به جایی نرسید...پس مشکلش ضعف مدیریته...


----


تلاش ها برای تغییر نام ورزشگاه میانرود شیراز تا حدودی موثر بوده...به سایت شیراز - فارس سر بزنید دلیلش رو می بینید : نامه آیت اللهی به سعیدلو...

محمدرضا گفت...

با سلام از اينكه با سايت شما آشنا شدنم خوشحالم
در مورد اين مسئله من بايد بگم كه حق با فرماندار هست و اينكه شما ايراد ميگيريد كه چرا از اول فصل اقدامي نكرديد
شك نكنيد كه اگر اقدامي مي شد مي گفتند چه دليلي دارد هنوز چيزي مشخص نيست اينها وارد عمل شده اند
همانگونه كه روزي كه تعدادي از هواداران جلوي استانداري اعتراض كردند و همه گفتند اين ها هدف دار است و محكوم شد
پس به نظر من ايراد شما به فرماناد وارد نيست

نظر كلي من در مورد سايت : بسيار خوشحالم افراد با غيرتي مثل شما هنوز هستند كه براي اعتلاي نام شيراز تلاش مي كنند

شما تنها نيستيد ، ما هم هستيم ... چه در ورزشگاه ها چه در سايت ها و بخش نظرات ... مستدام باشيد ...
bargh.edo.ir

سعیدpat. گفت...

salam bacheha az in k enteghad mikonid khayli khoshhalam,vali bayesty begam man dar in post eshare kardam k bodje az shahrdarie yasuj ham kamtare pas in che estedlalie shoma miarid,dar zemn dar morede zafe modiriat kamelaaan moafegham bahatun.masuline bargh ham emsal besyar zaeef budan ama farmandar besyar nasanjide amal karde,bacheha ma bayad khodemuno ba tehran va esfehan moghayese konim na ba yasuj,dar payan khayli khoshhalam k shoma ha hastin va hanmamaun ba ham 1 tim hastim va mottahed
saeid pat.

نوشین گفت...

عهدنامه ننگین ترکمانچای امسال به اتمام میرسد
لطفا" به همه اطلاع دهید

bonyan گفت...

امین جان با اجازه شما من اصلا حرف های فرماندار دیگه برام ارزشی ندارند.این بابا با اومدنش در کمتر از ۱ سال پیش همه چیز و همه جا رو به هم ریخته.در کل مثل جناب رئیس کلش فکر میکنه اگه حرف نزنه بهش میگن لاله!
در رابطه با کمک به هنرمند ها حرف زده.ولی هیچ کاری نکرده
در رابطه با کمک به سرمایه گذار ها حرف زده ولی به جاش سعی کرده جلو تمام پروژه ها رو بگیره.
نحوه آرایش و لباس پوشیدنش و ادبیاتش هم که کاملا نشان دهنده شخصیتش هست.به نظرت اصلا ارزش داره که وقتتو تلف کنی که به حرفاش اصلان اهمیتی بدی؟

saeid pat. گفت...

nushin jan manzuret chie?

bonyan jan man yeki az nevisande haye jadid va duste amin hastam khoshhal misham nazar bedi.

مصطفی :: مشهد 1400 گفت...

سلام امین آقا

به روزم

دوستان به روزم .

bonyan گفت...

bebakhshid eshtebah kardam :">

khosh amad migam pas

siavash گفت...

salam, man ba nazare saeid kamelan moafegham. ma ham dar zamineye boodje moshkel darim va sad albate modiriyate zaeif (albate yademun nare ke adame takhsise boodjeye monaseb ham be noei h'asele hamun modiriyate zaeife). shakki nist farmand'ar mazkoor joz ij'ad janj'ale khabari va sarpoosh goz'ashtan rooye k'arshekanih'ash hadafe digei nadare. be al'ave be nazare man ghat'ean niyaz be "bayan kardan" enteghadat hast. hamin enteghadaye hatta zabooni ro nakardim ke masoolin inghadr gheyre pasokhgoo va bikhiyal hastan...

siavash گفت...

dar zemn ye soal doostan. az sar anj'am proje h'aye "beynolharameyn" va "tejarate jahani" khabari darin? mamnoon

سعیدpatr. گفت...

siavash az tavajohet mamnun,omidvaram amin k vared tare b soalet pasokh bede,
bache ha agar mozuyee dar zehnetun has begid ta gozaresh tahiye konam

Amin گفت...

سیاوش جان در مورد بین الحریمن باید بگم که دارای پیشرفت 90 درصدی هست و همچنان داره از طرف مسوولان با مشکل روبور میشه.
مرکز تجارت جهانی هم خبر جدیدی ندارم و همچنان متوقف هست ساخت اون