Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

تله کابین شیراز سرانجام اجرایی می شود!

مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز با بیان اینکه احداث تله کابین،گامی موثر در جهت توسعه زیر ساختهای گردشگری شهری و جذب سرمایه گذاری های مشارکتی است ، خبر از انجام مقدمات اجرای پروژه رفاهی –تفریحی تله کابین شیراز داد.
تصویر تزئینی

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز،سیدجواد سیدبکائی افزود:تیمی از کارشناسان و مجریان مجرب پروژه های تله کابین در کشور از ارتفاعات واقع در محدوده "دروازه قرآن"و "جبل الدراک" شیراز بازدید و از نظر فنی و جاذبه های گردشگری این مناطق را بسیار مناسب ارزیابی کردند.وی تصریح کرد: احداث تله کابین شیراز در راستای سیاستهای شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز و به منظور توسعه فضاهای تفریحی و گردشگری می باشد.

سیدبکائی افزود: مناظر زیبای طبیعی و هوای پاک و با طراوت مناطق کوهستانی و ایجاد چشم اندازهای بسیار زیبایی شیراز از ارتفاعات مشرف به شهر ، با اجرای این پروژه به آسانی در دسترس گردشگران ، ورزش دوستان و خانواده ها قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به اینکه پس از مطالعات مقدماتی ، اقدامات اجرائی این پروژه آغاز میگردد افزود این دو پروژه با مشارکت بخش خصوصی و اعتباری بالغ بر 30 میلیارد تومان اجرا خواهد شد.

11 آذر 90 .

8 نظرات:

ناشناس گفت...

سلام امین جان میخواستم مکان دقیق پروژرو بدونم باتشکر

مجتبی گفت...

مطمئن باشید این پروژه هیچوقت به سرانجام نمیرسه!

پویا گفت...

امین جان وبلاگت مثل همیشه پر محتوا و زیباست
امیدوارم با اجرای طرح های جدیدتون شاهد شیرازی به مراتب زیباتر و آبادتر باشیم

مهدی.م گفت...

سلام به همه شیرازیهای فهیم و دلسوز. فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی رو به همتون تسلیت میگم. انشاالله هممون حسینی وار باشیم و حسینی وار زندگی کنیم که اگه اینجوری باشیم مطمئنا تو زندگی و کارامون خیلی موفق تر خواهیم بود. با توکل به خدا...

امین گفت...

مکان دقیق پروژه هنوز مشخص نیست ، چند مکان پیشنهاد شده که احتمالا مسیر گهواره دید به دروازه قرآن و باباکوهی یک مسیر و کوه دراک هم یک مسیر دیگه خواهد بود.

مهدی.م گفت...

امین عزیز از بزرگراه شیراز_اصفهان چه خبر جدیدی دارید؟ از تعطیلی یک سالش بیرون نیومده؟ بابت همه تلاشها و زحمتات ممنون...

مهدی.م گفت...

ببخشید امین جان تکلیف برج تجارت جهانی چی شد؟؟؟

امین گفت...

مهدی جان آزادراه شیراز - اصفهان اون قسمتی که دسن بخش خصوصی خیلی کند کار میکرده ازش گرفتن دادن به خاتم انبیا.

برج تجارت حهانی هم خبرخاصی نیست جز اینکه تو سایت پروژه تصاویر پیشرفت حذف شدن و فقط عکس قسمت فونداسیون هست

خطایی در این ابزارک وجود داشت