Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

سرمایه گذاری 2 هزارمیلیارد ریالی در فرودگاه شیراز

مدیرکل فرودگاه‌های استان فارس ارزش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در فرودگاه شیراز را بیش از 2000 میلیارد ریال عنوان کرد.
به گزارش شیراز1400 ، حمید رضا سیدی با اشاره به شناسایی ۱۵ فرصت طلایی سرمایه‌گذاری در فرودگاه شیراز، گفت: ساخت و توسعه در بخش‌های مختلف را از نیازهای اساسی فرودگاه است.
وی ساخت ترمینال پروازهای بین‌المللی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع را از جمله این فرصت‌ها عنوان کرد و افزود: هزینه این پروژه ۷۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است همچنین ساخت پارکینگ طبقاتی با موقعیت پارک ۸۰۰ خودرو به وسعت ۲۶ هزار مترمربع و با هزینه ۹ میلیارد ریال از دیگر فرصت های سرمایه گذاری در این فرودگاه است.
مدیرکل فرودگاه شیراز، افزود: توسعه طولی و عرضی ترمینال پروازهای داخلی به مساحت ۷۸۰۰ مترمربع به ارزش ریالی ۸۰ میلیارد ریال، ساخت هتل فرودگاهی به مساحت پنج هزار مترمربع به ارزش ۵۰۰ میلیارد ریال، ساخت مجتمع تفریحی ورزشی به مساحت ۲۰ هزار مترمربع به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال، ساخت فروشگاه‌های زنجیره‌ ای به وسعت ۱۵ هزار مترمربع به ارزش ۷۰ میلیارد ریال و احداث جایگاه پمپ بنزین و کارواش به مساحت سه هزار مترمربع با ارزش ۱۵ میلیارد ریال از فرصت‌های طلایی فرودگاه شیراز است.
سیدی همچنین احداث ترمینال و انبار بار به مساحت ۱۵ هزار مترمربع را مورد توجه قرار داد و افزود: برای این پروژه نیز ۷۵ میلیارد ریال برآورد شده است.
وی تصریح کرد: ساخت جایگاه تشریفات اختصاصی به وسعت دو هزار مترمربع به ارزش ۱۵ میلیارد ریال، ساخت کترینگ یکپارچه فرودگاهی به وسعت ۲ هزار و پانصد مترمربع به ارزش ۵۰ میلیارد ریال، احداث گلخانه پرورش و صادرات گل و گیاه به وسعت ۱۰ هزار مترمربع با ارزش ۵ میلیارد ریال، احداث نیروگاه‌های مولد برق کوچک به مساحت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع و ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال، احداث سالن‌های همایش و کنفرانس به مساحت سه هزار مترمربع به ارزش ۲۴ میلیارد ریال نیز از جمله این پروژه‌ها است.
مدیرکل فرودگاه بین‌المللی شیراز همچنین در پایان از توسعه اپرون و تاکسی‌وی به وسعت ۵۰ هزار مترمربع و ۲۰ هزار مترمربع به عنوان دیگر فرصت‌های سرمایه گذاری یاد کردو گفت : ارزش مجموع این دو پروژه ۳۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.
4 دی 90 .

4 نظرات:

مصطفی . mashhad1400 گفت...

سلام امین جان . یک دنیا شرمنده .

خیلی گرفتارم عزیز . برای همین کمتر میتونم بیام . پست های خیلی خوبی گذاشتین . مخصوصا اون پل کابلی . بهتون تبریک میگم . در ضمن وحید دیگه نیست . منتظرش نباش .

nima گفت...

فرودگاه شیراز تنها فرودگاه درون ایران که استانداردهای جهانی رو داره ... افتخار شیراز و شیرازی

patr گفت...

mer c amin commenteto khundam tu mianrood

امین گفت...

بله نمیا جان ، قابل توجه شهرهای دیگه که کیخوان الکی بزرگنمایی کنن!

خطایی در این ابزارک وجود داشت