Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

گزارش تصویری پروژه های عمرانی هدف 90 - تقاطع غیر همسطح دکتر حسابی

بزرگراه دکتر حسابی در انتهای مسیر شمالغرب شیراز منتهی به بزرگراه شیراز - سپیدان قرار گرفته است. وجود شهرک های پر جمعیت مانند بزن ، گلدشت حافظ ، شهید بهشتی ، گلستان ، صدرا و ... و قرار گرفتن در مسیر گردشگری باعث ایجاد بار ترافیکی سنگین بر روی این بزرگراه و بلوارهای صنایع و میرزای شیرازی شده بود. به منظور کاهش بار ترافیکی این بزرگراه و بلوارها در سال گذشته بزرگراه حسینی هاشمی با هزینه ی 120 میلیارد تومانی افتتاح شد ، این بزرگراه در محل بزرگراه دکتر حسابی دارای یک تقاطع است که به بزرگراه آرین که در حال ساخت می باشد ، متصل خواهد شد و شهرداری برای سهولت این دسترسی اقدام به ساخت پل بزرگ و شبدری دکتر حسابی کرده است.عملیات ساخت این پل در سال گدشته شروع شد و مطابق وعده معاون عمرانی شهرداری شیراز حداکثر تا پایان بهار آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مشخصات فنی
کارفرما:شهرداری شیراز(حوزه معاونت فنی وعمرانی )
مدیرپروژه :مهندس طالبانپور
مشاور و دستگاه نظارت :شرکت مهندسین مشاورفراشا آسیا
پيمانكار:شرکت اساس
طراحی:100%
اجرا : 40%
نوشته شده نوسط امین در روز یکشنبه ، 26 اردی بهشت 1389 ، ساعت 13:17 .

2 نظرات:

ح گفت...

خوبه...از پل سر دیگه بزرگراه چه خبر؟

یه گزارش از تابلوهای شیراز هم توی سایت شیراز - فارس قرار دادم...بد نیست ببینی...البته اگر بتونی ببینیش...سایت که این روزا معلوم نیست چه شکلی شده...

مدیر وبلاگ گفت...

پل کمربندی - حسینی هاشمی هم تقزیبا وضعیت مشابهی داره و بنظر میاد با هم تکمیل بشن.افتتاح این دو پل تاثیر بسزایی در زیبایی شهری داره .

خطایی در این ابزارک وجود داشت