Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

افتتاح تقاطع های سرداران - نصر و سرداران - رسول اعظم

یکی دیگر از پروژه های هدف 90 نیز در سال جاری به بهره برداری رسید و باعث ایجاد تحول در ر ینگ شرقی شیراز شد.با ادامه بهره برداری از پروژه های هدف 90 در سال آینده و در راس آنها تونل های 3 گانه کوهسار مهدی ، ایمان شمالی و فضیلت ، بزرگراه های آرین و کوهسار مهدی ، پل های 4 لوپ ابتدا و انتهای بزرگراه حسینی الهاشمی ، پل دفاع مقدس ، پل چهاراه ریشمک و آغاز به ساخت تقاطع غیرهمسطح بزرگ میدان ولیعصر ( که به گفته مسوولین 3 طبقه خواهد بود ) و ... شاهد تحولی چشمگیر در سطح کلانشهر شیراز خواهیم بود.

 عملیات اجرایی تقاطع های غیر همسطح سرداران - نصر و سرداران - رسول اعظم در اردیبهشت سال 1386 آغاز گردید و در هفته جاری بدون هیچگونه مراسم خاص و بازتابی در وبسایت شهرداری شیراز به بهره برداری رسید.این تقاطع ها شامل یک پل و یک زیرگذر در محل سرداران - نصر که به اسم سردار شهید ابوالفتحی نامگذاری شده . و تقاطع سرداران - رسول اعظم شامل یک دوربرگردان بصورت زیرگذر در بلوار سرداران ، یک زیرگذر از رسول اعظم به سرداران ، یک روگذر در امتداد بلوار سرداران در تقاطع رسول اعظم می باشد.نکته مورد توجه ، فضای سبز پروژه می باشد که همزمان با افتتاح مجموعه تقاطع ها به اجرا گردیده است.اجرای این دو تقاطع در کمریند شرقی شیراز ، باعث کاهش ترافیکی و از بین رفتن چراغ راهنمای چهاراه سرداران - نصر شده و ارتباط بین رسول اعظم و سرداران را بصورت مستقیم و غیر همسطح میسر ساخته است.در پست های بعد نیز مطالبی درباره پل بزرگ فضیلت - تونل فضیلت بروی وبلاگ قرار خواهم داد که یکی از پل های بزرگ شیراز محسوب میگردد.

برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی بر روی آنها کلیک کنیدرسول اعظم در امتداد سرداران

سرداران ، زیرگذر ورودی به رسول اعظم

دوربرگردان سرداران

دوربرگردان سرداران و ورودی مسیر غرب به شرق سرداران به رسول اعظم 

دوربرگردان سرداران و ورودی مسیر غرب به شرق سرداران به رسول اعظم 

بلوار رسول اعظم ( ص )

دوربرگردان سرداران


دوربرگردان سرداران و ورودی مسیر جنوب به شمال سرداران به رسول اعظم

پل روگذر سرداران - نصر
  
زیرگذر سرداران - نصر

 زیرگذر سرداران - نصر

زیرگذر و روگذر سرداران - نصرنوشته شده توسط امین در روز چهارشنبه ، 26 اسفند 1388 ، ساعت 18:55 .

3 نظرات:

مدیر وبلاگ گفت...

خانم شیرازی مجتمع زیتون نماش کرم هست و دقیقا همرنگ خلیج فارس.

درباره اون نقاشی ها من چمران رو دیدم ، یه سبک از نقاشی هست و بسیار زیبا و درخور پایتخت فرهنگی ایران! اتفاقا کار شهرداری در این زمینه بسیار عالی بود. در پست بعدی عکسارو میذارم.

رضا عزیز دقیقا امروز صبح به محل پروژه رفتم و این تصاویر رو گرفتم.معذرت میخوام یکم دیر شد

رضا گفت...

خیلی ممنون امین جان.....به نظر میرسه که یکی از معدود پروژه هایی هست که همه چیش با هم تموم شده...هم پروژه کامل افتتاح شد هم فضای سبزش..هم اعائم و سایل ایمنیش رو درست نصب کردن و شاید شاهکارشون اینه که کاملا تمیزش کردن...

راستی در مورد پل فضیلت و تونل سعدی...ما خونمون خیلی بهشون نزدیکه...هر روز از کنارشون رد میشم و به جرئت میتونم بگم که پروژه سر وقتش افتتاح بشه چون حتی جمعه ها و روزهای تعطیل هم کار ساخت تعطیل نمیشه...از جمله اش 22 بهمن بود که خودم شاخم در اومد کی به اینا اجازه داده کار کنن و راهپیمایی نرن....:D

مسکین شیرازی گفت...

سلام
ما هم همان حوالی زندگی میکنیم
خدا رو شکر بعد از 2 سال و نیم تموم شد

خطایی در این ابزارک وجود داشت