Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

خوب >>> افتتاح باغ پرندگان شیراز


باغ پرندگان شیراز در گلدشت حافظ شیراز ، با سرمایه ی بخش خصوصی شیراز افتتاح شد. این باغ با هدف کمک به صنعت اکوتوریسم و افزایش شمار گردشگران ایجاد شده است. در حال حاضر 1000 پرنده از سراسر دنیا برای این باغ در نظر گرفته شده که به تدریج تعداد و گونه های بیشتری از انواع پرنده ها به آن اضافه خواهد شد که تا سقف 3000 پرنده قابلیت افزایش دارد.هزینه احداث این باغ 1 میلیارد و یکصد میلیون تومان بوده است که توسط بخش خصوصی و زیر نظر جهاد کشاورزی فارس تقبل شده است.گفتنی است بازدید عمومی از این باغ از روز عید سعید فطر امکان پذیر خواهد بود.

12 نظرات:

ناشناس گفت...

عالی

شیرازی گفت...

سلام خیلی خوبه فقط اگه ممکنه آدرس دقیق این باغ رو بدین من فکر کنم این باغ پرندگان با اون باغی که قرار بود در گویگ ساخته بشه فرق داره آخه در روزنامه خبرجنوب خبر از احداث باغ پرندگان در آن نواحی را

داده بود و مطمئنم که این باغ همون باغی که در روزنامه خبرجنوب گفته نیست

شیرازی گفت...

نکته خوبی که در این باغ هست مکانش هست آخه در شیراز همه جاهای دیدنی در مرکز شهر بود خیلی خوب شد که در گلدشت حافظ گذاشتن این منطقه آب و هوای خوبی هم داره گلدشت حافظ منظور همونی هست که در کمربندی هست؟

شیرازی گفت...

ببخشید اصلاح میکنم گویم اشتباهی نوشتم گویگ

شیرازی گفت...

ببخشید اصلاح میکنم گویم اشتباهی نوشتم گویگ

مريم گفت...

سلام
مريم هستم از وب معماري ايران
ممنون كه بهمون سر مي زنين
و متشكر از اينكه لينك وب معماري ايران رو در وب زيباتون ثبت كردين.
من هم با افتخار لينكتون رو ثبت كردم
موفق باشين

مسعود تبريزلي گفت...

سلام

واقعا زيباست.

باباجون شیرازی گفت...

بابا دمت گرم چه عالی سلیقه مردم کف دستت هست و چه خوب میدانی سلیقه مردم چیست و علاقه به دانستن چه موضوعاتی دارند
موفق و پایدار باشی

ح گفت...

باغ پرندگان اصلی قرار نیست این باشه...باغ اصلی 50000 متر مربعه و این یکی 3000 تا...باید اون ساخته بشه...یه موقع یادمون نره...همونی که شیرازی گفته توی گویمه...البته رئیس جهاد کشاورزی گفته بود اون باغ بعد از مدت ها هیچ پیشرفتی نداشته و اگه تا چند ماه دیگه ساخته نشه جهاد زمینش رو پس می گیره...یه نکته دیگه هم در مورد این باغ اینه که شهرداری نساختتش...کار جهاده...هدف اصلیشم پرورش و فروشه..یه موقع یادمون نره...به نظرم طرحیش در حد یه باغ پرندگان واقعی نیست...تلویزیون که نشون می داد یه جاییش چند تا قفس رو فله ای ریخته بودن زمین توش چند تا پرنده هم بود...البته برای شروع خوبه ولی ما منتظر دومیش هستیم!!!...

MAHYARexplorer گفت...

salam aali bood

مدیر وبلاگ گفت...

به قول ما شیرازیا کاچی به از هیچی ! فعلا اینو داشته باشیم تا اصلیش افتتاح بشه! درباره مکان ساخت دقیقا نمیدونم کجاست.اطلاع جدیدی بدست آوردم در اختیارتون قرار میدم.

رحيم تبريزي گفت...

واقعا شيراز يكي از سرسبز ترين شهرهاي ايرانه . بايد مسئولين از اين موقعيت شيراز در شكوفايي و پيشرفت شهر استفاده كنند