Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

افتتاح نخستین مان‍ژ سواركاري دانشگاه‌هاي كشور در شيراز

رئيس تربيت بدني دانشگاه شيراز گفت: نخستين مانژ سواركاري دانشگاه‌هاي كشور بعد از گذشت 30 سال در شيراز افتتاح شد.


به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، فرهاد دريانوش در مراسم افتتاح مانژ سواركاري دانشگاه شيراز اظهار داشت: با حمايت و همكاري مسئولان و تلاش‌هاي كاركنان تربيت بدني اين دانشگاه، مانژ سوار كاري دانشگاه شيراز با هزينه 12 ميليون تومان افتتاح شد.
وي ادامه داد: به دليل خاكبرداري، حاشيه‌گذاري، برق‌كشي و لوله‌كشي آب، بهره‌برداري از مانژ سواركاري دانشگاه شيراز با يك سال تاخير انجام شد.
رئيس تربيت بدني دانشگاه شيراز با اشاره به تاكيد دين اسلام به ورزش سواركاري بيان داشت: دانشجويان دانشگاه از افتتاح مانژ سواركاري استقبال فراواني كرده‌اند كه اميد داريم با حمايت مسئولان اين استان و دانشگاه شيراز شاهد گسترش بيشتر رشته اسب‌سواري در سطح فارس باشيم.
دريانوش تصريح كرد: در حال حاضر دانشجويان پسر، اساتيد و كاركنان دانشگاه شيراز با پرداخت هزينه‌هاي لازم مي‌توانند از مانژ سواركاري استفاده كنند كه در تلاش هستيم با همكاري مسئولان دانشگاه در آينده نزديك بانوان نيز بتوانند از اين امكانات بهره‌مند شوند.
وي با تقدير از تلاش‌هاي مسئولان دانشكده دامپزشكي شيراز ابراز داشت: با وجود مشكلات مالي در حال حاضر زمين سواركاري مجموعه بيمه شده است و مربيان كارآزموده با استفاده از وجود سه اسب به علاقمندان آموزش‌ها و خدمات لازم را ارائه مي‌دهند.
رئيس تربيت بدني دانشگاه شيراز در پايان سخنان خود اذعان داشت: اميد داريم افتتاح مانژ سواركاري دانشگاه شيراز و آموزش اسب سواري در اين مكان زمينه‌ساز فصل نويني در ورزش دانشگاه‌هاي كشور باشد. 


12 خرداد 90 .

0 نظرات:

خطایی در این ابزارک وجود داشت