Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

خوب >>>تصاویر آرامگاه سعدی *** سری اول

*** برای لود شدن سریعتر تنها 1 پست اخیر نمایش داده می شود ، برای مشاهده سایر پست ها از منوی سمت چپ ، به مطالب گذشته مراجعه کنید ***
توضیح : درباره تعداد پست ها در صفحه اول ، به دلیل کند بودن سرعت اینترنت و دیر لود شدن وبلاگ برای بسیاری از دوستان تنها مطلب جدید نمایش داده می شود.با تشکر.
ز خـاک سعدی شیراز بوی عشق آید هزار سال پس از مرگ او گرَش بویی...
بعد از حدود 18 ماه از آخرین مرتبه ای که به آرامگاه سعدی رفته بودم ، تغییرات کاملا ملموس و محسوس بودند و زیبا سازی ، چمن کاری و گل کاری های جدید مجموعه سعدیه ، چهره ای نو و بسیار دلنشین به آرامگاه و محیط اطراف داده بود.اضافه شدن فضای اطراف آرامگاه که همراه با گل کاری و محوطه سازی بود ، فضای این مکان را به بیش از 2 برابر افزایش داده بود و موجب سرسبزی و زیبایی بسیاری شده بود.تصاویر به خوبی گویا هستند.به دلیل زیاد بودن تعداد تصاویر در سه پست با فاصله تصاویر رو براتون قرار میدم.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی ، آنها را در یک پنجره جدید باز کنید.فضا سازی جدید آرامگاه سعدی
نوشته شده توسط امین در شنبه 11 مهرماه 1388 ، ساعت 10:35 .

4 نظرات:

باباجون شیرازی گفت...

سلام
معمولا سالی یک یا دومرتبه به حافظیه و سعدی میرویم
چند پست قبل عکس و گزارشی در باره پارک حاشیه خیابان منتهی به آرامگاه سعدی گذا شته بودی به بچه ها گفتیم به حافظیه و سعدی برویم ساعت ده و یازده شب رفتیم آرامگاه سعدی تعطیل بود اما آرامگاه حافظ باز بود
موفق و موید باشی

Amin گفت...

ای ول به پشتکارت که انصافا داری خوب رو وبت کار میکنی.
موفق باشی.
بهترین آرزوها.....

نوید گفت...

سلام خوب هستید؟
نمی دونم براتون ممکن هست یا خیر من تحلیلی از مجتمع تجارت جهانی که در شیراز در حال ساخته می خوام.از مشهد هستم و دسترسی ندارم.شما اشنایی دارید یا خیر؟

مدیر وبلاگ گفت...

دوست عزیز اگر اطلاعاتی راجع به خود پروژه میخواین به www.wtc-iran.com مراجعه کن . اگر اطلاعاتی راجع به حرف و حدیث هایی درباهر این پروژه ،شایعات مربوط به دستگیری مدیر پروژه و تحلیلی کلی از ائن رو می خواین به پست سرگذشت مرکز تجارت جهانی که در مطالب گذشته از منو سمت چپ وبلاگ قابل دسترسی است مراجعه کن.